Mladá Boleslav favoritem. Překvapí Draci?

Mladá Boleslav favoritem. Překvapí Draci?

Petr Matěj, sobota 1.12.2007
Š u m p e r k - Ačkoliv se zdá, že favorit dalšího kola prvoligové sezóny je jasný, tým Šumperka neodjíždí do Mladé Boleslavi se sklopenými hlavami. Bruslařský klub by měl v utkání zvítězit, avšak nebývá výjmečné, když outsider nepříjmeně potrápí favorizovaný tým. Tím bude bezesporu domácí obr, Draci mohou pouze překvapit. Pro fanoušky, kteří na utkání nejedou, je připraven přímý přenos, který lze sledovat na iternetových stránkách stránkách www.online.dragonlive.cz.

Průřez kádrem Mladé Boleslavi

Ještě nedávno se v barvách tohoto klubu prezentoval Marek Ivan. Nyní tento útočník obléká dres Draků, a tak hlavně pro něj bude mít tento zápas zvláštní příchuť. Mladá Boleslav před sezónou vyhlásila jasný cíl - chceme zde extraligu. Dosavadní výsledky napovídají, že to tamní majitelé myslí vážně. Klub je v tabulce západní části první ligy druhý pouze o tři body za vedoucím Chomutovem.

V útoku týmu z města automobilů řádí dvojice Král - Nouza, která dohromady zaznamenala za 46 utkání neuvěřitelných 52 bodů. Třetím nejproduktivnějším hráčem Mladé Boleslavi je překvapivě obránce, a sice Josef Jindra (4+18). Jen namátkou můžeme vybrat další zvučná jména sobotního soupeře Draků ze Šumperka - Václav Eiselt, Jiří Gombár, David Mazanec či Jakub Rumpel. Již z těchto jmen lze vyčíst, že Draky nečeká na ledě Mladé Boleslavi jednoduché utkání. Zápas 26. kola začíná v Mladé Boleslavi v 17:30.

Odkazy

Oficiální stránky soupeře: www.bkboleslav.cz
Fan web soupeře: http://www.fanklub-bk.kvalitne.cz/

Online přenos

Do Mladé Boleslavi míří několik desítek fanoušků Šumperka, avšak pokud nejste mezi nimi, nezoufejte. Máte totiž možnost sledovat již tradičně online přenos na stránkách www.onlajny.cz nebo přímo zde. Navíc je připraven přímý videopřenos, který můžete sledovat od 17:30 na online.dragonlive.cz.

Zbývající program kola

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Dukla Jihlava
SK Kadaň - HC Olomouc
HC Berounští Medvědi - HK Jestřábi Prostějov
KLH Chomutov - HC Havířov Panthers
SK HC Most - SK Horácká Slavia Třebíč
HC VCES Hradec Králové - HC Sareza Ostrava
HC Vrchlabí - HC Kometa Group