Vstupenky pro sezónu 2020/2021

 

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

 • jednorázové vstupné: 50 Kč
 • Jednorázové vstupenky na přípravná utkání lze zakoupit nejdříve hodinu před začátkem utkání, a to na pokladně č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport).

Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu Škoda arény. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

Vstupenka platí na utkání označené na vstupence, nelze ji použít pro vstup na jiná utkání.

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

 • jednorázové vstupné: základní část, play-down a baráž 100 Kč, předkolo playoff a playoff 150 Kč
 • děti do 130 cm zdarma
 • ZTP-P zdarma

Jednorázové vstupenky na soutěžní utkání lze zakoupit přímo ve Škoda aréně, nejdříve hodinu před začátkem mistrovského utkání, a to na pokladnách č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport) a pokladně č. 2 (od tribuny fotbalového stadionu). Výjimkou jsou riziková utkání, kde jsou bližší informace o otevření pokladen i dostupnosti vstupenek aktualizovány prostřednictvím oficiálních webových stránek klubu.

Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

Pro fanoušky hostů:

Sektor hostujících fanoušků je součástí sektoru 2, kde se kvůli nařízením v rámci aktuální situace nachází i domácí fanoušci. Z tohoto důvodu a stanovenému návštěvnickému limitu klub nedoporučuje hostujícím fanouškům účast na mistrovských utkání v Šumperku. Pokud by přesto dorazil někdo z řad hostujících nadšenců, tak klub doporučuje bez viditelných symbolů hokejového klubu, jako jsou dresy, šály apod. Při jakémkoliv závadovém jednání bude postupováno dle provozního řádu Škody arény. Děkujeme za pochopení.

PERMANENTNÍ VSTUPENKA

Permanentka platí na domácí přípravná utkání a domácí utkání základní části Chance ligy v sezóně 2020/2021. Jedná se tedy o 26 mistrovských utkání a minimálně 4 přípravné zápasy. Ceny jsou nastaveny následovně:

 • 1800 Kč od 7. 7. do 31. 7.
 • - zvýhodněný předprodej pouze v prodejně Grafotyp s.r.o., Polská 79/8, Šumperk (tel. 602 581 900)
  Nákupem této permanentky ve zvýhodněném období získá fanoušek vstup na 8 utkání Chance ligy zdarma. K tomu má nárok navštívit zdarma přípravná utkání v ceně dalších minimálně 200 Kč, včetně zápasu s extraligovým týmem HC Vítkovice Ridera.
 • 2100 Kč od 1. 8. do 12. 9.
 • - předprodej v prodejně Grafotyp s.r.o., Polská 79/8, Šumperk (tel. 602 581 900) a na pokladnách Škoda arény během přípravných utkání.
  Nákupem této permanentky získá fanoušek vstup na 5 utkání Chance ligy zdarma a k tomu má nárok navštívit zdarma zbývající přípravná utkání klubu.
 • 2100 Kč od 14. 09.
 • - od prvního mistrovského utkání půjde permanentní vstupenky zakoupit pouze na pokladnách Škoda arény během utkání Chance ligy. Vstupenky na jednotlivá utkání lze nadále zakoupit v předprodeji v prodejně Grafotyp s.r.o. Polská 79/8, Šumperk (tel. 602 581 900).

 

V případě neodehrání plného počtu utkání z důvodů vyšší moci, či nařízení vlády resp. hokejového svazu, se finanční částka nevrací. Při koupi permanentky či vstupenky v předprodeji toto kupující bere na vědomí. V případě účasti klubu v nadstavbových částech sezóny se budeme snažit nabídnout fanouškům další zvýhodněné balíčky vstupenek na tato utkání.

V případě návštěvnického limitu osob ve Škoda aréně, budou na utkání vpuštěni nejdříve členové fanklubu DraFans, následně držitelé permanentek, VIPek a potom ostatní, a to do vyčerpání kapacity povolené kvóty návštěvníků.

Zakoupením vstupenky dává divák souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku či permanentku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Permanentní vstupenky lze zakoupit na pokladně zimního stadionu během domácích přípravných a mistrovských zápasů.

V souvislosti s předpokládaným výrazným nárůstem návštěvníků hokeje žádáme veřejnost, aby chodila na hokej s patřičným předstihem a tím nepřišla o část zápasu, popř. o úvodní ceremoniál.

Závěrem klub upozorňuje všechny návštěvníky, že ve Škoda aréně byl vybudován kamerový systém se záznamem, který nepřetržitě monitoruje všechny prostory uvnitř a tím lze zpětně dohledat všechna jednání v rozporu s návštěvním řádem.

 • Pozn.: uvedené ceny permanentních vstupenek jsou platné od 14. 6. 2020