Redakce

kontakt na redakci: redakce@dracisumperk.cz

Jaroslav Svoboda
šéfredaktor
Již takřka 20 let se podílí na internetovém zpravodajství o šumperském hokeji, nejprve prostřednictvím vlastních fanouškovských stránek, později pak i stál u zrodu oficiálního webu klubu spadajícího pod společnost eSports. Za svůj největší novinářský zážitek považuje účast na zlatém hokejovém MS v Německu 2010, dále se podílel na MČR žen ve futsale a je stálým redaktorem serveru onlajny.com. Rád sportuje, čte a cestuje, jeho oblíbeným jídlem je sushi a kromě šumperského hokeje je i velkým fanouškem brněnské Komety a zvláště pak skotského fotbalového klubu Celtic FC.
Dominik Mihailescu
zástupce šéredaktora

Dominik pracuje v redakci šumperského hokeje od roku 2010. Hned na to se podíval jako redaktor na Mistrovství světa v inline hokeji v Pardubicích, následně se staral o zpravodajství z Mistrovství České republiky ve futsale žen v Šumperk. V sezóně 2014/2015 pracoval pro redakci extraligových Pardubic. V listopadu 2017 byl společností eSports nominován na mezinárodní hokejový turnaj Karjala, kde sbíral cenné zkušnosti. Nyní pracuje v zahraničním rádiu sídlícím v rakouské Vídni. Dominik rád sportuje, miluje italskou kuchyni a dobré pivo. V hokeji je fanda šumperských Draků, Pardubic, ale také Vancouveru Canucks nebo Buffalo Sabres.
Kateřina Glogarová
redaktor

Nejmladší člen redakce, do které vstoupila na začátku sezóny 2013/2014. Katka píše v šumperské redakci onlajny. Mezi její záliby patří fotbal, florbal, závody Spartan race a samozřejmě hokej. Fandí Drakům, v extralize zní její favorit jasně - Kometa Brno.
Věra Václavková
fotograf

Hlavní fotograf šumperského hokeje. Dříve přispívala krátkými texty jak pro web, tak pro LifeTV. Věra má dvě děti a samozřejmě fandí šumperským Drakům. V extralize je u ní na první příčce Kometa Brno.
Ladislav Lichner
statistik