Redakce

kontakt na redakci: redakce@dracisumperk.cz

Jaroslav Svoboda
šéfredaktor
Již takřka 20 let se podílí na internetovém zpravodajství o šumperském hokeji, nejprve prostřednictvím vlastních fanouškovských stránek, později pak i stál u zrodu oficiálního webu klubu spadajícího pod společnost eSports. Za svůj největší novinářský zážitek považuje účast na zlatém hokejovém MS v Německu 2010, dále se podílel na MČR žen ve futsale a je stálým redaktorem serveru onlajny.com. Rád sportuje, čte a cestuje, jeho oblíbeným jídlem je sushi a kromě šumperského hokeje je i velkým fanouškem brněnské Komety a zvláště pak skotského fotbalového klubu Celtic FC.
Dominik Mihailescu
zástupce šéredaktora

Dominik pracuje v redakci šumperského hokeje od roku 2010. Hned na to se podíval jako redaktor na Mistrovství světa v inline hokeji v Pardubicích, následně se staral o zpravodajství z Mistrovství České republiky ve futsale žen v Šumperk. V sezóně 2014/2015 pracoval pro redakci extraligových Pardubic. V listopadu 2017 byl společností eSports nominován na mezinárodní hokejový turnaj Karjala, kde sbíral cenné zkušnosti. Nyní pracuje v zahraničním rádiu sídlícím v rakouské Vídni. Dominik rád sportuje, miluje italskou kuchyni a dobré pivo. V hokeji je fanda šumperských Draků, Pardubic, ale také Vancouveru Canucks nebo Buffalo Sabres.
Kateřina Glogarová
redaktor

Nejmladší člen redakce, do které vstoupila na začátku sezóny 2013/2014. Katka píše v šumperské redakci onlajny. Mezi její záliby patří fotbal, florbal, závody Spartan race a samozřejmě hokej. Fandí Drakům, v extralize zní její favorit jasně - Kometa Brno.
Věra Václavková
fotograf

Hlavní fotograf šumperského hokeje. Dříve přispívala krátkými texty jak pro web, tak pro LifeTV. Věra má dvě děti a samozřejmě fandí šumperským Drakům. V extralize je u ní na první příčce Kometa Brno.

Ladislav Lichner
statistik

Bývalý sekretář a vedoucí fotbalového týmu Jiskra Rapotín. Dlouholetý fanoušek šumperského hokeje, který to dotáhl na post kustoda, kde vydržel necelé dva roky. Jenže kvůli zaměstnání se musel této funkce vzdát. Drakům zůstal ale dále věrný. Pro oficiální webové stránky zajišťuje statistiky a na venkovních zápasech působí jako vedoucí týmu. Ze sportů má nejraději fotbal a hokej.