Redakce

kontakt na redakci: redakce@dracisumperk.cz

Dominik Mihailescu
Šéfredaktor

Dominik pracuje v redakci šumperského hokeje od září roku 2010. Hned na to se podíval jako redaktor na Mistrovství světa v inline hokeji v Pardubicích, následně se staral o zpravodajství z Mistrovství České republiky ve futsale žen v Šumperku. V sezóně 2014/2015 pracoval pro redakci extraligových Pardubic. V listopadu 2017 byl společností eSports nominován na mezinárodní hokejový turnaj Karjala ve Finsku a Švédsku, kde sbíral cenné zkušnosti. V minulosti pracoval pro mezinárodní rádio sídlící ve Vídni. Nyní je šéfeditorem v TV Nova, konkrétně se stará o web Nova Sport. Zároveň je komentátorem zápasů NHL. Dominik rád sportuje, miluje italskou kuchyni a dobré pivo. V hokeji je fanda šumperských Draků, ale také Vancouveru Canucks nebo Buffalo Sabres.
Kateřina Glogarová
Zástupkyně šéfredaktora

Do redakce vstoupila na začátku sezóny 2013/2014. Katka píše v šumperské redakci zejména onlajny a patří mezi důležité stavební kameny. Mezi její záliby patří fotbal, florbal, závody Spartan race a samozřejmě hokej. Fandí Drakům, v extralize zní její favorit jasně - Kometa Brno.

Michal Krobot
Redaktor
Nová tvář šumperské hokejové redakce. Michal studuje Střední průmyslovou školu v Šumperku. Tvorbě webových článků se začal věnovat na přelomu sezóny 2019/2020 a 2020/2021. Rád sportuje (hraje tenis, cvičí, běhá), ovšem jeho nejoblíbenější sport je hokej. Je velký fanda Šumperských Draků – v extralize je jeho jednička taktéž tým s drakem na hrudi, tedy Třinec.

Vanessa Vařeková
Redaktor
Vanessa je několikaletý fanoušek šumperského hokeje. V sezóně 2019/2020 si nanečisto zkusila, jaké to je psát statistiky. A díky této zkušenosti poznala, že práce v redakci je činnost, která jí naplňuje. Aktuálně studuje obor Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví v Pardubicích. Příští rok se může pyšnit magisterským titulem.

Alena Ryšavá 
Redaktor
Alena studuje na Univerzitě Palackého Praktickou nizozemskou filologii. Učí angličtinu žáky všeho věku. Její největší koníček je hokej, kterému se pasivně věnuje již 11. sezónu. K hokeji jí přivedl mladší brácha, který třetím rokem chytá za Mladé Draky. Momentálně nejvíce sleduje mládežnický hokej, nebo NHL, kde fandí Detroitu Red Wings. V extralize fandí Ocelářům.

Věra Václavková
Fotograf

Hlavní fotograf šumperského hokeje. Dříve přispívala krátkými texty jak pro web, tak pro LifeTV. Věra má dvě děti a samozřejmě fandí šumperským Drakům. V extralize je u ní na první příčce Kometa Brno.

Ladislav Lichner
Statistik
Bývalý sekretář a vedoucí fotbalového týmu Jiskra Rapotín. Dlouholetý fanoušek šumperského hokeje, který to dotáhl na post kustoda, kde vydržel necelé dva roky. Jenže kvůli zaměstnání se musel této funkce vzdát. Drakům zůstal ale dále věrný. Pro oficiální webové stránky zajišťuje statistiky a na venkovních zápasech působí jako vedoucí týmu. Ze sportů má nejraději fotbal a hokej.
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
DRACI PARS ŠUMPERK