Redakce

kontakt na redakci: redakce@dracisumperk.cz

Vanessa Vařeková
Šéfredaktor
Vanessa je několikaletý fanoušek šumperského hokeje. V sezóně 2019/2020 si nanečisto zkusila, jaké to je psát statistiky. A díky této zkušenosti poznala, že práce v redakci je činnost, která jí naplňuje. Mimo redakci také zastávala funkci vedoucího týmu. V Pardubicích vystudovala obor Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví a získala magisterský titul. Nyní pracuje v šumperské nemocnici na pozici zdravotního laboranta mikrobiologické laboratoře.

Michal Krobot
Zástupce šéfredaktora
Michal je členem šumperské redakce od června roku 2020. Po prvním roce praxe byl jako novinář nominován na Memoriál Ivana Hlinky, kde se podílel na nepřetržitém zpravodajství a sbíral cenné zkušenosti. Během sezony 2021/22 se stal také redaktorem NHL. Při Zimních olympijských hrách v Pekingu byl na novinářské stáži webu Nova Sport. Kromě psaní se Michal aktivně věnuje sportu. Jeho největším koníčkem je požární sport, ale rád si také zajde na box nebo BJJ. Oblíbeným týmem jsou od malička Draci Šumperk a podle jeho slov, to tak zůstane už napořád.

Kateřina Glogarová
Redaktor

Do redakce vstoupila na začátku sezóny 2013/2014. Katka píše v šumperské redakci především statistiky a patří mezi důležité stavební kameny. Mezi její záliby patří fotbal, florbal, závody Spartan race a samozřejmě hokej. Fandí Drakům, v extralize zní její favorit jasně - Kometa Brno.

Věra Václavková
Fotograf

Hlavní fotograf šumperského hokeje. Dříve přispívala krátkými texty jak pro web, tak pro LifeTV. Věra má dvě děti a samozřejmě fandí šumperským Drakům. V extralize je u ní na první příčce Kometa Brno.