Redakce

kontakt na redakci: redakce@dracisumperk.cz

Vanessa Vařeková
Šéfredaktor
Vanessa je několikaletý fanoušek šumperského hokeje. V sezóně 2019/2020 si nanečisto zkusila, jaké to je psát statistiky. A díky této zkušenosti poznala, že práce v redakci je činnost, která jí naplňuje. Mimo redakci také zastávala funkci vedoucího týmu. V únoru roku 2023 byla dokonce nominována na švédský hokejový turnaj Beijer Hockey Games, kde se aktivně podílela na nepřetržitém zpravodajství české hokejové reprezentace. V Pardubicích vystudovala obor Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví a získala magisterský titul. Nyní pracuje v šumperské nemocnici na pozici zdravotního laboranta mikrobiologické laboratoře.

Kateřina Glogarová
Zástupce šéfredaktora
Do redakce vstoupila na začátku sezóny 2013/2014 a od té doby patří mezi její důležité stavební kameny. Až do sezóny 2020/2021 se Katka v redakci starala o psaní online přenosů. Nyní se věnuje především statistikám, které sbírá během domácích zápasů. Katka miluje sport, kterému propadla už v dětství. Mezi její největší koníčky patří běh, aktivně se účastní extrémních překážkových závodů Spartan race. Ve volných chvílích ráda sleduje fotbal a hokej. Šumperský hokej navštěvuje již od roku 2006, kdy ji tehdy poprvé vzal na šumperský stadion její taťka.

Věra Václavková
Fotograf

Hlavní fotograf šumperského hokeje. Dříve přispívala krátkými texty jak pro web, tak pro LifeTV. Věra má dvě děti a samozřejmě fandí šumperským Drakům. V extralize je u ní na první příčce Kometa Brno.