Novinářská akreditace

Celosezónní akreditace 2018/2019

V sezóně 2018/2019 je novinářům zajištěn vstup na stadion a do odpovídajících prostor (press zóna, media centrum apod.) pouze prostřednictvím akreditací. Uvedená nabídka "Celosezónní akreditace 2018/2019" je vhodná pro zástupce médií s častou osobní účastí na domácích zápasech klubu Draci Šumperk. Akreditace je nepřenosná, očíslovaná a vydává se na jméno.

Žádost o akreditaci lze poslat nejpozději do 11. 9. 2018 prostřednictvím mailu t.ostransky@dracisumperk.cz. Schválení žádosti o akreditaci bude vyřízeno obratem, nejpozději do 24 hodin od doručení.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk a přístup do media centra v útrobách ubytovny Sport i elektronický odběr tiskových zpráv klubu. Klub nebude v sezóně 2018/2019 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách vstupu do šatny domácího týmu.

Jednorázová akreditace 2018/2019

Jedná se o akreditaci vydávanou na dané utkání, žádost o akreditaci je nutné odeslat prostřednictvím e-mailu t.ostransky@dracisumperk.cz nejpozději do 12:00 v den zápasu. Akreditace bude vyřízena obratem.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk a přístup do media centra v útrobách hoteluubytovny Sport. Klub nebude v sezóně 2018/2019 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách vstupu do šatny domácího týmu.

Zázemí pro novináře

Akreditovaným novinářům je k dispozici Media centrum v útrobách ubytovny Sport s výhledem na ledovou plochu, stejně tak s připojením na internet (kapacita cca 6 míst). V prostoru stadiónu je k využití stabilní WiFi připojení.

Pozápasové tiskové konference nebudou pro sezónu 2018/2019 pořádány.

Fotografové mají od sezóny 2017/2018 přístup do prostoru mezi střídačkami, focení je tak povoleno ve všech veřejnosti přístupných prostorách stadiónu.