Novinářská akreditace

Celosezónní akreditace 2022/2023

V sezóně 2022/2023 je novinářům zajištěn vstup na stadion a do odpovídajících prostor (press zóna, media centrum apod.) pouze prostřednictvím akreditací. Uvedená nabídka "Celosezónní akreditace 2022/2023" je vhodná pro zástupce médií s častou osobní účastí na domácích zápasech klubu Draci Šumperk. Akreditace je nepřenosná, očíslovaná a vydává se na jméno.

Žádost o akreditaci lze poslat nejpozději do 14. 9. 2022 prostřednictvím mailu skrlh-sumperk@seznam.cz. Schválení žádosti o akreditaci bude vyřízeno obratem, nejpozději do 24 hodin od doručení.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk přístup do mix zóny před vstupem do kabiny domácích i elektronický odběr tiskových zpráv klubu. Klub nebude v sezóně 2022/2023 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách mixzóny.

Jednorázová akreditace 2022/2023

Jedná se o akreditaci vydávanou na dané utkání, žádost o akreditaci je nutné odeslat prostřednictvím e-mailu skrlh-sumperk@seznam.cz nejpozději do 12:00 v den zápasu. Akreditace bude vyřízena obratem.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk a přístup do mix zóny před vstupem do kabiny domácích. Klub nebude v sezóně 2022/2023 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách mixzóny.

Zázemí pro novináře

Akreditovaní novináři mají volný vstup do všech veřejných prostor zimního stadionu, na vyžádání dostanou přístup k internetovému připojení pomocí WiFi. Od odchodu hráčů po skončení zápasu do kabin mají možnost po dobu 20 minut využívat mixzónu před kabinou domácích.

Pozápasové tiskové konference nebudou pro sezónu 2022/2023 pořádány.

Fotografové z důvodu pandemických opatření nemají přístup do prostoru mezi střídačkami. Focení je povoleno ve všech veřejnosti přístupných prostorách stadiónu.