Novinářská akreditace

Celosezónní akreditace 2019/2020

V sezóně 2019/2020 je novinářům zajištěn vstup na stadion a do odpovídajících prostor (press zóna, media centrum apod.) pouze prostřednictvím akreditací. Uvedená nabídka "Celosezónní akreditace 2019/2020" je vhodná pro zástupce médií s častou osobní účastí na domácích zápasech klubu Draci Šumperk. Akreditace je nepřenosná, očíslovaná a vydává se na jméno.

Žádost o akreditaci lze poslat nejpozději do 11. 9. 2019 prostřednictvím mailu t.ostransky@dracisumperk.cz. Schválení žádosti o akreditaci bude vyřízeno obratem, nejpozději do 24 hodin od doručení.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk přístup do mix zóny před vstupem do kabiny domácích.i elektronický odběr tiskových zpráv klubu. Klub nebude v sezóně 2019/2020 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách mixzóny.

Jednorázová akreditace 2019/2020

Jedná se o akreditaci vydávanou na dané utkání, žádost o akreditaci je nutné odeslat prostřednictvím e-mailu t.ostransky@dracisumperk.cz nejpozději do 12:00 v den zápasu. Akreditace bude vyřízena obratem.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk a přístup do mix zóny před vstupem do kabiny domácích. Klub nebude v sezóně 2019/2020 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách mixzóny.

Zázemí pro novináře

Akreditovaní novináři mají volný vstup do všech veřejných prostor zimního stadionu, na vyžádání dostanou přístup k internetovému připojení pomocí WiFi. Od odchodu hráčů po skončení zápasu do kabin mají možnost po dobu 20 minut využívat mixzónu před kabinou domácích.

Pozápasové tiskové konference nebudou pro sezónu 2019/2020 pořádány.

Fotografové mají od sezóny 2017/2018 zajištěn přístup do prostoru mezi střídačkami (kapacita max. 3 fotografové), focení je také povoleno ve všech veřejnosti přístupných prostorách stadiónu.