Partneři

Business partneři

Šumavský pramen a.s.

www.sumavskypramen.cz

Společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s. je firmou s dlouholetou tradicí v oblasti výroby a stáčení přírodní pramenité vody do barelů. Zajišťujeme nejen prodej a distribuci pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN po celé ČR, ale také zapůjčujeme výdejníky vody a kávovary, které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu.

 
 

Stavebniny Darek - Daniel Přikryl s. r. o.

www.stavebninydarek.cz

Obchodní společnost DAREK – Daniel Přikryl s.r.o. se zaměřuje na komplexní prodej veškerého stavebního materiálu. V roce 2008 se přestěhovala do nového moderního areálu na ulici Průmyslová 657 ve Vikýřovicích, kde jsou pro zákazníky mimo jiné připraveny stálé expozice prodávaného stavebního materiálu, samoobslužná prodejna, míchací centrum exteriérových a interiérových barev a autolaků, zásoby stavebního materiálu ihned k odběru. V roce 2013 byla zrekonstruována a rozšířena prodejna v Hanušovicích.

 
 

Polách a syn

www.polachasyn.cz

V naší nabídce najdete široký výběr jízdních kol, náhradních dílů, cyklooblečení, cykloobuvi, aj... Pokud si nevíte s výběrem pro vás vhodného kola rady, rádi vám s jeho výběrem v naší prodejně pomůžeme

 
 

Oramont system s.r.o.

https://www.oramont.cz

Oramont system je česká firma z podhůří Jeseníků. Vyrábí kalová čerpadla a míchadla na kejdu a digestát. Provádí kompletní realizace - dodávky technologií spojených s uskladněním kejdy a digestátu pro bioplynové stanice. Prodává lehká kalová čerpadla do septiků, čističek odpadních vod, chemického průmyslu, stavebnictví a domácností. Vyrábí také ocelové konstrukce a zámečnické výrobky. Dále nabízí zakázkové CNC obrábění, soustružení, frézování a vrtání dle požadavku zákazníků (kusová i sériová výroba).

 
 

KAR group, a.s.

www.kargroup.cz

Společnost KAR group, a.s. je mateřskou společností holdingu, který se specializuje na poskytování komplexních servisních služeb a péči o vozový park zákazníků, provozujících autobusovou a nákladní automobilovou dopravu. Svými 17 opravárenskými provozovnami pokrývá téměř polovinu území České republiky. Společnost KAR mobil s.r.o. je autorizovaným prodejcem autobusů IVECO BUS na základě dealerské smlouvy se společností Iveco Czech Republic a.s..

 
 

Taverna u Shreka

https://www.facebook.com/tavernaureka/

Stylová řecká restaurace a pivnice v centru města Šumperk kterou zná snad KAŽDÝ... Grilování, hamburgery a řecká a středomořská kuchyně.

 
 

Václav Rumler - HP Servis

https://www.vaclavrumler.cz

Firma Václav Rumler - HP Servis se zabývá kontrolou a servisem hasicích přístrojů a požárně bezpečnostních zařízení. Služby v oboru požární ochrany poskytujeme již od roku 1990. Za tu dobu jsme získali spoustu stálých a spokojených zákazníků, v naší firmě pracují pouze odborně vyškolení pracovníci a revizní technici.

 
 

Delikates Radek Kordas

www.delikates.kvalitne.cz/

Jsme firma s dlouholetou tradicí. Šumperáci nás znají pod jménem "Rybárna", ale náš sortiment se od té doby značně rozšířil. Prodej ryb jsme zachovali a přidali prodej uzenin, lahůdek a dalších delikates. Naší novinkou je příprava hotových pokrmů v nejnovějším speciálním stroji.

 
 

Palírna Hraběšice - Petr Markovský

www.palirna-hrabesice.cz

Palírna Hraběšice má v nabídce zapůjčení sudů, odvoz kvasu, šrotování ovoce i umělé stárnutí destilátu ultrazvukem. Společnost vlastní osvědčení o absolvování kurzu pro provozovatele pěstitelských pálenic a ovocných lihovarů, v roce 2010 získala višňovice z Hraběšic ocenění "Výrobek Olomouckého kraje".

 
 

SEZAKO Prostějov, s.r.o.

www.sezako.cz

Hlavní činností firmy je čištění a monitorování kanalizačního potrubí od nejmenších průměrů (WC, vany, umyvadla, dřezy) až po velkoprofilovou kanalizaci maximálních rozměrů. Sezako Prostějov nabízí například bezvýkopovou technologii opravy kanalizace krátkými sanačními vložkami nebo komplexní návrh řešení na likvidaci odpadů i s jejich uložením na vlastních skladovacích plochách.

Kvalitní práci firmy nejlépe ocení města a obce, provozovatelé vodovodů a kanalizací, vojenské útvary, elektrárny, teplárny, uhelné doly a firmy od malých živnostníků až po velké giganty, včetně chemického průmyslu.

 
 

Supring s.r.o.

www.supring.cz

Společnost Supring s. r. o. se zabývá zajištěním dodávek stavebních prací včetně návrhu, zpracováním dokumentace a výkonu autorského či technického dozoru.

 
 

CZECH FUND - Investiční podílové fondy

https://www.czech-fund.cz

Investorům nabízíme speciální nemovitostní fond, který se zaměřuje na komerční realitní projekty na území České republiky. Investovat do fondu je možné již od nižších částek a je tak otevřen všem, kteří věří investicím do nemovitostí. Tato investice klientům přináší dlouhodobě stabilní zhodnocení.

 
 

DDsport

https://www.ddsport.cz

DDsport je přední český výrobce sportovních dresů a sportovního oblečení, které pro Vás vyrábíme více než dvacet let. Naše výroba a zkušenosti jsou rozsáhlé a tak jsme schopni vyrobit dresy na zakázku pro jakýkoli sport. Specializujeme se především na fotbalové dresy, hokejové dresy, hasičské a motokrosové dresy. Mimo sportovních dresů pro tyto sporty najdete v naší nabídce také cyklistické dresy, basketbalové dresy, teplákové soupravy a mnoho dalších. Kromě výroby dresů se také zaměřujeme na vývoj střihů a materiálů, který konzultujeme a testujeme s předními sportovními kluby.

 
 

Sefran s.r.o.

www.sefran.cz

Zabýváme se prodejem střešních a okapových systémů včetně jejich doplňků, poskytujeme zázemí pokrývačům a klempířům a jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu přímo v našem areálu. Prodáváme mimo jiné i střešní latě včetně chemické úpravy (moření), desky na záklop střech a na objednávku i hranoly na vazbu.
Dále jsme schopni zajistit například polykarbonátové plotny včetně příslušenství, desky na opláštění budov (CETRIS, OSB, …), střešní okna aj. Konkrétní sortiment najdete v menu našich webových stránek, nebo přímo v našem e-shopu.

 
 

Kavoplyn s.r.o.

www.kavoplyn.cz

Hlavní činností je výstavba inženýrských sítí a plynovodních přípojek. Dále pak provádí výstavbu a rekonstrukce kanalizací a vodovodů včetně jejich přípojek, zemní a přípravné práce pro stavby, výstavbu plynových kotelen, průmyslových plynovodů a plynovodů na PB. Zaměstnává 19 až 35 lidí ročně, z toho 24 lidí na HPP. Společnost má dva jednatele: Roman Horký a Luboš Makáň. Je pojištěna pro provádění montážních prací vyhrazených plynových zařízení na 10 000 000 Kč a pro provádění přípravných prací pro stavby ( zemních prací ) na 20 000 000 Kč.

 
 

LANDSTAV s.r.o.

https://www.landstav.cz

Firma Landstav s.r.o. podniká ve stavebnictví se zaměřením na zemní práce. Vznikla v roce 2002, kdy plynule navázala na činnost jednatele pana Jaromíra Maška, samostatně podnikajícího od r. 1990. Od r. 2000 spolupracuje s firmou RWE a.s. na údržbě plynárenského zařízení v oblasti regionálního centra Plzeň. Ve vztahu k RWE převzala závazky firmy Mašek. Zcela zásadní událostí pro činnost firmy bylo v r. 2007 podepsání rámcové smlouvy na stavební části zakázek při výstavbě a rekonstrukci plynovodů se společností Streicher s.r.o.

 
 

ABPLAST s.r.o.

www.abplast.cz

ABPLAST je česká firma s dlouholetou tradicí disponující citlivým přístupem směřujícím ke spokojenému zákazníkovi. Se svými zkušenostmi se úspěšně prezentuje i na zahraničním trhu. Největší specializací firmy je výroba plastových bazénů. Zákazníkům v tomto sortimentu nabízí luxusní bazény s přelivem, komfortní bazény se skimmerem, zastřešení a příslušenství k bazénům.

 
 

SINEKO Engineering s.r.o.

https://www.sineko.cz

SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalým rozvojem užitných vlastností svých výrobků, schopná prostřednictvím průběžného zlepšování a řízení změn upevňovat stávající a získávat nové trhy prostřednictvím komplexního řešení potřeb zákazníka. Od roku 2003 je firma SINEKO Engineering s.r.o. držitelem certifikátu ISO 9001.

 
 

Kedul Šumperk, s.r.o.

www.kedul.cz

Společnost zabývající se prodejem nářadí, spojovacího materiálu a ochranných pomůcek. Firma také provádí zapůjčování potřebného nářadí pro stavby a opravy, i bourání.

 
 

KONY hokej s.r.o.

www.konyhokej.cz

KONY hokej působí na trhu více než deset let a nabízí hokejové vybavení předních světových výrobců.

Soustředí se na značku CCM, kterou na území Moravy zastupuje a poskytuje profesionální servis týmům, klubům, organizacím, obchodníkům, ale i rekreačním hráčům a hokejové veřejnosti.

 
 

SMS finance, a.s.

https://www.smsfinance.cz/

Jsme česká nezávislá poradenská společnost s celorepublikovou působností. Od r. 2001 poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů. Své poradce vedeme k zabezpečování komplexních služeb a vytváření dlouhodobých rovnovážných partnerských vztahů s klientem na bázi vzájemné výhodnosti. K tomuto účelu jsme navázali spolupráci s většinou českých pojišťoven a institucí s nabídkou produktů bankovního, resp. investičního charakteru, z níž mohou naši poradci zcela SVOBODNĚ tvořit řešení potřeb a cílů svých klientů.

 
 

SATEZA a.s.

www.sateza.cz

Akciová společnost SATEZA a.s. byla založena zakladatelskou listinou v roce 1996. V témže roce se stává provozovatelem tepelného hospodářství ve městě Šumperk a v roce 1997 v obci Velké Losiny. Centrální zásobování tepla (CZT) tvoří v Šumperku 14 blokových kotelen a 13,6 km primární teplovodní sítě. Instalovaný součtový tepelný výkon je 67 MWt , jako palivo slouží zemní plyn. Vedle uvedených blokových kotelen zajišťuje SATEZA a.s. výrobu a provoz domovních kotelen v objektech průmyslu, služeb, úřadů a škol různého typu. V obci Velké Losiny se jedná o provoz dvou zdrojů CZT pro bytovou zástavbu. V průběhu roku 2010 se společnost SATEZA a.s. stala vlastníkem tepelného hospodářství ve městě Hanušovice a v obci Loučná nad Desnou.

 
 

S.O.S. Agentura

www.soska.cz

S.O.S. je soukromá bezpečnostní agentura, která poskytuje komplexní služby v oblasti ochrany majektu a osob na střední Moravě. Stěžejním bodem společnosti se stala ochrana majetku a objektů prostřednictvím centrální ochrany, která byla postupně doplněna o fyzickou ostrahu, zřizování elektrických zabezpečovacích a požárních zařízení, CCTV, přepravy cenných zásilek, úklidové služby a další činnosti.

 
 

Grent - Žváček s.r.o.

www.grentzvacek.cz

Firma Miroslav Žváček - zemní práce vznikla v roce 1998 jako fyzická osoba. V počátku podnikání jsem byl jediným pracovníkem a postupně jsem vytvářel více pracovních pozic.V roce 2002 jsem s panem Kvapilem založil společnost GRENT - Ž+K s.r.o., kde jsme byli společníci se stejným podílem. V květnu 2006 se firma přejmenovala na GRENT - Žváček s.r.o., kde jsem 100% vlastníkem. V současné době firma zaměstnává 22 zaměstnanců. Snažíme se, aby naše práce byla odvedena kvalitně, zákazníci s námi byli spokojeni a obraceli se na nás vždy, když budou potřebovat naše služby.

 
 

RPS COMPUTERS - Ing. Jan Rýznar

www.rps.cz

Společnost RPS Computers nabízí činnost v oblasti výpočetní techniky (vlastní sestavy počítačů, sestavy TRILINE, jednotlivé komponenty, tiskárny, skenery atd.), mobilní komunikace (prodej mobilních telefonů, prodej dobíjecích kuponů, montáže HF sad do automobilů), telekomunikace (montáže telefonních ústředen a telekomunikačních rozvodů, prodej koncových přístrojů atd.), instalace software i tvorby webových stránek, elektronické zabezpečovací zařízení, připojení k internetu, počítačové sítě i poradenství.

 
 

HEJDUKSPORT, s.r.o.

www.hejduksport.cz

Společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998. V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

 
 

Green Gas DPB, a.s.

www.dpb.cz

Společnost byla založena v r. 1960 za prvotním účelem zajistit jednak prevenci před nebezpečím výronů plynů a průvalů vod do důlních děl, jednak degazaci budoucích důlních polí na černouhelných hlubinných dolech ostravsko-karvinského revíru (OKR).

Postupně byly rozšiřovány aktivity zaměřené na poskytování komplexních inženýrských, vrtných a laboratorních služeb pro doly v OKR se zaměřením na prevenci před nebezpečnými jevy v horninovém masivu při dobývání uhlí.

Po r. 2000 je dále rozvíjen trend v rozšiřování nových služeb mimo OKD. Byla pořízena speciální vrtná technika a technologie pro realizaci vrtů pro tepelná čerpadla, na vrtání studní a pro celou škálu geologicko-průzkumných prací v oblasti hydrogeologie, sanační geologie, geotechniky i ložiskové geologie. V r. 2005 byl spuštěn program výroby el. energie a tepla z důlního plynu prostřednictvím kogeneračních jednotek. Společnost rovněž realizuje odborné činnosti související s problematikou nápravných opatření na starých ekologických zátěžích, průzkumy a hodnocení škod a vlivů na životním prostředí po ukončené hornické činnosti na celém území ČR.

 
 

PENAM a. s.

www.penam.cz

Společnost PENAM a. s. je druhou největší pekárenskou společností v České republice. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské výrobky s tradicí již od roku 1992. Krom toho společnost vyrábí také cukrářské výrobky. Exportuje na SLovensko i do Maďarska. Společnost získala ocenění Český výrobek, výrobky PENAMu nosí také značku KLASA, ale také získaly i prestižní ocenění Zlatá Salima. Společnost provozuje také 38 vlastních prodejen pečiva.

 
 

PROFINETWORKS s. r. o.

www.profinetworks.cz

Společnost PROFINETWORKS s. r. o. nabízí profesionální služby v oblasti telefonování pomocí VoIP, garanci servisu, počítačovou pohotovost, bezplatné poradenství, internet, zajištění harware, internetové stránky i vizuální identitu.

 
 

HAKO a Enter spol. s r.o.

www.facebook.com/hakoaenter/

 
 

KINEKUS

www.kinekus.cz

 
 

Hlavní partneři

město Šumperk

www.sumperk.cz

Bránou Jeseníků je nazýváno město Šumperk. Město proslavené práškovou metalurgií i textilní výrobou. První písemná zpráva pochází z roku 1278. V současné době je Šumperk nejdůležitějším hospodářským, správním a kulturním centrem severozápadní Moravy. Ve městě je celkem 55 nemovitých kulturních památek a samotný Šumperk je vyhlášen městskou památkovou zónou.

 
 

Olomoucký kraj

www.kr-olomoucky.cz

Olomoucký kraj se síldem v Olomouci je vymezený územím okresů Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk. V Olomouckém kraji se nachází mnoho kulturních a historických památek (např. hrad Bouzov, zámek a ruční papírna Velké Losiny, poutní místo Svatý Kopeček nebo Lovecké muzeum na zámku v Úsově). Centrem kraje je univerzitní město Olomouc.

 
 

Pars nova a.s., člen skupiny ŠKODA

www.parsnova.cz/

Pars nova a.s. je tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel.

Od roku 2008 je Pars nova a.s. součástí skupiny Škoda Transportation, která má v oboru dopravního strojírenství silné postavení na domácím i světovém trhu. Začlenění do skupiny podpořilo celkovou stabilizaci společnosti a vedlo k jejímu růstu. Spojení zázemí silné skupiny a více než 70ti let zkušeností společnosti Pars nova a.s. vytváří důležitý předpoklad pro úspěšné působení na trhu při naplňování požadavků klientů a pevné zázemí pro více než 600 zaměstnanců.

 
 

Pivovar Holba a.s.

www.holba.cz

V současné době patří pivovar Holba k první desítce největších pivovarů v ČR. Založen byl v roce 1874 v malebném prostředí jesenických hor, v Hanušovicích, v místní části zvané Holba. Zakladatelem byl mladý sládek Josef Mullschitzký. Hanoušovické zlatavé moky získaly již spoustu ocenění. K nejoceňovanějším nepatří již pouze Šerák, ale i ostatní produkty pivovaru.

 
 

SUEZ

www.suez.cz

 
 

Milan Sůkal

https://www.global-wines.cz/vinarstvi-sukal

Rodinnou vinařskou firmu založil v roce 1990 pan Miloslav Sůkal. V témže roce si nechal od družstva vrátit pozemky a do roku 1993 vysázel 0,5 ha vinice. V roce 1996 převzal vinařství syn Milan a do roku 2003 společně vysázeli 5 ha nových vinic. Od roku 1996 začali s výrobou jakostních a přívlastkových vín, která se od roku 1997 plní pouze do lahví.

 
 

AQUATEC VFL s.r.o.

www.domovnicov.cz/

Společnost AQUATEC VFL s.r.o. na základě dlouholetých zkušeností mezinárodního týmu spolupracovníků v oblasti čistění odpadních vod přináší inovovaný a unikátní model domovní čistírny odpadních vod, který je také nosným bodem jejího výrobního programu, v rámci kterého nabízí úplnou typovou řadu čistíren odpadních vod od domovních, montovaných a kompaktních železobetonových až do 20 000 EO.

 
 

Hotel Sport

https://hotelsumperk.cz

Zrekonstruovaný Hotel Sport Šumperk nabízí kompletně nové apartmány s kuchyňkou o rozměru 50 m2. Je situován v prostředí Tyršova stadionu v Šumperku. V bezprostřední blízkosti se nachází zimní stadion, fotbalový stadion a atletická dráha.

Hotel je vhodný pro sportovní soustředění, firemní akce, ale i jednotlivce. Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Součástí ceny apartmánů je bezplatné parkoviště a Wi-Fi.

 
 

Mediální partneři

Šumpersko.net

www.sumpersko.net

 
 

life TV

www.lifetv.cz

 
 

Významní partneři

DRFG a.s.

www.drfg.cz/

Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Preferujeme investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. Řídíme se investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumíme, v lokalitách, které jsou nám kulturně i geograficky blízké a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl.

 
 

Vápenka Vitošov s.r.o.

www.vitosov.cz

Vápenka Vitošov s. r. o. se nachází sedm kilometrů od Zábřehu na Moravě, v okrese Šumperk. Patří mezi tři největší vápenky v České republice a stáří zdejšího vitošovského vápence je odhadováno geology na 350-400 milionů let. V roce 1993 vstoupil do podniku zahraniční partner, německá společnost FELS-WERKE GmbH. Nejznámějším značkovým produktem je systém malt, omítek a barev SALITH®.

 
 

Bergasto s.r.o.

www.bergasto.cz

Bergasto s.r.o. je česká společnost, která se od roku 2009 primárně zabývá odstraněním odpadů. Společnost působí zejména v oblasti odpadového hospodářství, zajišťuje sanaci ekologických zátěží. Zabývá se čištěním a údržbou komunikací, komplexními službami pro průmyslové zákazníky, svozem a odstraněním nebezpečných odpadů vč. kapalných. Vykupuje a zpracovává druhotné suroviny a rovněž působí v oblasti vzorkování odpadů a vod. Do roku 2016 odstranila a využila více jak 1 mil. tun ostatního odpadu a 20 tis. tun nebezpečného odpadu.

 
 

Prumhor spol. s r.o.

www.prumhor.cz

Firma Prumhor nabízí široké portfolio služeb - malířsko-natěračské práce, prodejní činnost v oblasti barev a laků, realizace zateplovacích systémů, stavební práce, včetně inženýrských a projektových prací, odborné konzultace a finanční poradenství v oblasti revitalizací bytových domů a výstavby rodinných domů. Zakázky realizujeme tzv.na klíč. Důraz klademe na kvalitu prací a použití nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.

 
 

ŽSD a.s.

https://www.zsd.as/

Jsme středně velká stavební společnost a působíme od roku 1996 na celém území ČR i Slovenska.

Celostátně patříme mezi nejsilnější hráče při řešení zakázek odpadového hospodářství v oblasti dopravních a inženýrských staveb. Dále provádíme recyklaci stavebního materiálu, pozemní stavitelství, demolice a rekultivaci skládek.

Díky zkušenostem, technickému zázemí a odbornosti našich zaměstnanců dosahujeme vysokého stupně kvality řízení projektů s maximálním důrazem na ekologii a životní prostředí.

 
 

STAVMONTA spol. s r.o.

www.stavmonta.cz

Společnost STAVMONTA spol. s r.o., Plzeň je významnou stavební společností, která se specializuje na výstavbu vodohospodářských děl , výstavbu inženýrských sítí, provádění kompletních zemních prací a dopravní infrastruktury.

 
 

Apator Metra s.r.o.

www.metra-su.cz

APATOR METRA s. r. o. je jedním z největších výrobců měřicí a regulační techniky v České republice. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko. V současné době zahrnuje portfolio firemních výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické indikátory topných nákladů a vodoměry s rádiovým odečtem. Společnost výrobky vyváží do mnoha zemí Evropy a na Střední Východ. Výrobní sortiment vyniká širokou škálou nabízených produktů a je schopen uspokojit většinu požadavků. Dále je firma schopna vyrobit i zakázkové provedení.

 
 

Fortex-AGS a.s.

www.fortex.cz

Společnost FORTEX-AGS, a. s. Šumperk se zabývá podnikáním ve stavební výrobě, výrobou a dodávkami technologií čistíren odpadních vod, výrobou manipulačních a paletizačních prostředků, velkoobchodem s hutním materiálem a od roku 2001 působí jako autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Od roku 2004 provádí firma autorizovaný servis vozů Škoda. Firma byla založena roku 1968.

 
 

HDO, spol. s r.o.

www.hdocz.cz/

Společnost HDO Zábřeh je pobočkou německého koncernu HDO Druckguß- und Oberflächentechnik GmbH a zabývá se zpracováním odlitků především ze zinkových slitin. Výrobky, které prošly zpracováním v Zábřehu, se objevují i v luxusních automobilech značek BMW, Porsche, Lamborghini nebo Mercedes. Spotřebičů, například u značek Miele nebo Phillips. Celkem firma vyrábí přibližně tisíc různých produktů.

 
 

ZN BAGR SERVIS CZ s.r.o.

www.servisfuchs.cz

ZN BAGR SERVIS CZ je firma s dlouholetou zkušeností a týmem kvalifikovaných mechaniků, která poskytuje prodej a servis nakladačů zn. Terex Fuchs u nás i v zahraničí. Tyto stroje jsou určeny pro manipulaci s kovovým odpadem, dřevní hmotou a odpady určenými k recyklaci. Samozřejmostí je prodej a servis příslušenství strojů jako jsou drapáky, nůžky, magnety, dále prodej a servis hydraulických nůžek a nůžkolisů pro zpracování kovového odpadu.

 
 

Allsports s.r.o.

www.bauerhockey.cz

Společnost ALLSPORTS a.s. vznikla v roce 2003 jako výhradní distributor hokejové výstroje a kolečkových bruslí NIKE BAUER HOCKEY v České republice. Úspěch společnosti je založen na vynikající značce hokejové výstroje BAUER, NIKE a NIKE BAUER a dlouholetých zkušenostech formovaných od roku 1992. Posláním pracovního týmu je důstojně reprezentovat značku č.1 v ledním hokeji a zároveň v co největším rozsahu uspokojit poptávku trhu po produktech značky BAUER HOCKEY a EASTON.

 
 

Grafotyp s.r.o.

www.grafotyp.cz

Grafotyp s.r.o. je společnost zabývající se kompletní polygrafickou výrobou s důrazem na kvalitu. - Grafické zpracování
- Tisk
- Knihařské zpracování
- Kartonáž
- Prodej firemních tiskopisů a papírnického zboží
- Vydavatelská činnost
- Prodej a potisk reklamních předmětů
- Reklama a distribuce
- Velkoplošný tisk - plachty, cedule, samolepky, vlajky

 
 

Everstar s.r.o.

www.everstar.cz

Český výrobce s tradicí
Everstar a produkty rodiny Star. Ryze český výrobce, s tradicí od roku 1991, který nabízí a poskytuje řešení především v oblasti odmašťování, čištění, úklidu, speciálního čištění a aplikací.

Kompletní řešení
Poskytujeme kompletní řešení - od návrhu, přes vývoj, výrobu až po prodej čistících a odmašťovacích prostředků a prostředků pro speciální aplikace. Nedílnou součástí každého řešení je poskytování servisu, technologického poradenství s možností plně zakázkového řešení.

Respektujeme životní prostředí
Prostředky Star jsou biologicky odbouratelné, plně respektující životní prostředí a lidské zdraví. Jsou vytvářeny s maximálním ohledem na přívětivé, jednoduché a přitom výkonné řešení daných potřeb.

„made in everstar“
To je naše řešení, za kterým plně stojíme, a které vždy přináší to nejlepší, co umíme.

„Jak? Jinak.“
Ano, děláme věci jinak, nebojíme se výzev a nových přístupů a netradičních řešení. Tento přístup, ač není vždy jednoduchý, nás neustále posouvá dále.

„Čistota s úsměvem“
A že to jde dělat i jinak, s určitým nadhledem a lehkostí, napovídá náš slogan.

 
 

CEKR CZ s.r.o.

www.cekrcz.eu/

 • inženýrská činnost v investiční výstavbě
 • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
 • projektová činnost ve výstavbě
 • činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

 •  
   

  DOLS

  www.dols.cz

  DOLS je přední český dodavatel oken, dveřních systémů a poštovních schránek s dlouholetou tradicí. Mimo tento základní výrobní program nabízí reklamní, prezentační a prodejní regálové systémy, lakování v lakovně se systémem Nano technologie, pálení na laseru Prima Platino 1530, děrování – Trumf, ohýbání - Salvagnini P2xe a další zakázkovou kovovýrobu.

   
   

  Údržba zeleně a parků, s.r.o.

  www.zelensumperk.cz

  Společnost Údržba zeleně a parků, s.r.o. zajišťuje údržbu veřejné zeleně nejen pro město Šumperk. Nabízí zakládání, rekonstrukce a sečení trávníků, úpravu překopů v zelených plochách. Výsadbu stromů, keřů a květinových záhonů. Prořez okrasných stromů, keřů, stříhání živých plotů. Řezání ve výškách pomocí plošin. Odstranění nežádoucích porostů, kácení stromů.

   
   

  Unno universal, s.r.o.

  www.unnobarvy.cz

  UNNO, to je prodejna barev, tmelů, lepidel a jiných malířských potřeb v Šumperku. Své služby však nabízí také v širokém okolí. Sortiment obsahuje pestrou paletu venkovních i interiérových nátěrů na stavební prvky, dřevo, kov a jiné materiály.