Draky čeká zápas v Novém Jičíně

Draky čeká zápas v Novém Jičíně

Redakce, středa 12.2.2020
Základní část neúprosně spěje ke svému cíli. Na programu jsou poslední odvety a po Žďáru nad Sázavou a Moravských Budějovicích je na řadě další tým ze spodních pater tabulky, Ďáblové z Nového Jičína. Několikrát to už vypadalo, že Ďáblové po sérii špatných výsledků přece jen zamíří směrem do playoff. Jenže po sérii dobrých zápasů se vždy zase dostavila výsledková krize. Aktuálně tak ze sedmého místa ztrácí na poslední postupovou pozici deset bodů a pokud chtějí přece jen pomýšlet na nadstavbovou část, musí bezpodmínečně začít bodovat. Dnes jim v cestě budou stát Draci.

Draci se v posledních dvou utkáních opět naladili na vítěznou notu. Po dvou zaváháních z konce ledna oslavili příchod nového měsíce kanonádou 8:1 ve Žďáru nad Sázavou, aby následně doma zničili Moravské Budějovice 12:4. Pokud střelecká forma vydrží, má se tedy dnešní soupeř na co těšit.

To soupeř aktuálně zažívá třízápasovou sérii proher, což konkrétně znamená nabíranou ztrátu na poslední postupové místo do playoff. Přesto je třeba mít se na pozoru. V Novém Jičíně určitě nebudou chtít jen tak skládat zbraně, navíc mají v kádru hráče, kteří jsou schopni pravidelně bodovat. Se šestnácti brankami a osmnáctkou asistencí všem novojičínským statistikám vévodí Rok Macuh. S odstupem se na něj potom dívají Dominik Kafka s Filipem Paličkou, průměrem jeden bod na zápas se může chlubit rovněž ex-šumperský Lukáš Finsterle.

INFORMACE O UTKÁNÍ

HK NOVÝ JIČÍN - DRACI PARS ŠUMPERK
datum: 12. února 2020 v 18:00
Zimní stadion Nový Jičín

vstupenky: 50/60 Kč
textový online přenos: www.onlajny.com
rozhodčí: Václav Šutara - Pavel Rychlý, Michal Vengřín