Dveře do 2. ligy se otevřely

Daniel Šváb, Daniel Šváb, Miloslav Růžička, sobota 8.3.2008
Dnešní zápas Draků v Berouně potvrdil jednu skutečnost. Draci se již nemohou zachránit a padají tak o ligu níže. Šumperk měl ještě teoretickou možnost ligu udržet. Drakům nepomohli ani dobře hrající junioři. První třetinu drželi šumperští příznivý stav 0:0. Drtivý nástup Berouna do druhé třetiny však vzal Drakům všechny naděje na dobrý výsledek. Medvědi vstřelili v rozmezí tří minut dva góly. Třetí a poslední branku utkání a zároveň i poslední hřebíček do rakve zatloukl necelé čtyři minuty před koncem druhé třetiny berounský Radko Gudas. Třetí třetina skončila opět bez branek. Na severu Čech si vybojoval tři body také Most, který porazil Jestřáby těsně 4:3.
UDR sobota 8.3.2008
Medvědi Beroun 1933 - DRACI PARS ŠUMPERK
3:0
(0:0, 3:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 20:19 Slížek, 23:15 Novotný (Šinágl, Vlček), 36:36 Gudas Rozhodčí: Wütherle, Lhotský - Kabourek, Jebavý. Vyloučení: 5:10 Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 900. Střely na branku: :. Průběh utkání: 3:0.
Altrichter, (Štelmach) - Malínský, Braniš, Novotný, Jelínek, Gudas, Lukačovič - Appel, Slížek, Nedorost - Tvrzník, Šinágl, Vlček - Besser, Křesťan, Kupec - Heřman, Kupec
Peksa, (Zatloukal) - Osina, Formánek, Špelda, Havlík, Patsch, Novotný - Antonovič, Taragel, Kubica - Peška, Komínek, Malý - Pekr, Šula, Fischer