Další přestřelka s Tatrou. Šumperk tentokrát padl v prodloužení

Martin Schwarz, , sobota 28.10.2017
Už potřetí v sezóně Draci narazili na Kopřivnici, ale pouze jednou na ni dokázali najít recept. Tatra tentokrát Šumperku oplatila porážku ze začátku října. Přitom Severomoravané začali velmi dobře. Už po necelých sedmi minutách vedli 2:0, do trháku je poslali Tomáš Sedlák a Jakub Schejbal. Jenže ještě před úvodní sirénou bylo srovnáno a v podobně vyrovnaném duchu se nesly také další dvě dvacetiminutovky. Kopřivnice mohla dokonce ulovit všechny tři body, kdyby však v 59. minutě na 4:4 nesrovnal LUBOMÍR KOVAŘÍK. Ten Drakům vystřelil bod, prodloužení však rozhodl domácí Ondřej Sluštík. Kopřivnice - Šumperk 5:4 po prodloužení.
15.kolo sobota 28.10.2017
HC Kopřivnice - DRACI PARS ŠUMPERK
5:4p
(2:2, 1:1, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Sluštík (Vyčesaný), 17. Hrubý (Bail, Marek), 40. Pěnčík, 48. Vyčesaný (Sluštík), 65. Sluštík (Krutil, Stříž) – 3. Sedlák (Vachutka), 7. Schejbal (Geweise), 24. Geweise (Vymazal, Kovařík), 59. Kovařík. Rozhodčí: Čuňočka – Blaha, Goňa. Vyloučení: 8:8, navíc Sedlák (SUM) a Gewiese (SUM) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 2:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4.
Hromada – Heinzl, Stříž, Marek, Mrowiec, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola
Lakosil – Geweise, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Müller, Králík, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fischer