Notně oslabení Draci přivítají Bobry z Valmezu

Notně oslabení Draci přivítají Bobry z Valmezu

Tomáš Ostřanský, pátek 23.2.2018
Předposlední utkání základní části klepe na dveře. Zatímco domácí tým už několik utkání drží jistotu třetí příčky, hosté z Valašského Meziříčí bojují na dálku s Kopřivnicí a Novým Jičínem o konečné pořadí na čtvrtém až šestém místě. Draci do zápasu vstoupí se značně kombinovaným kádrem. Někteří hráči doléčují šrámy, jiné ze hry vyřadilo virové onemocnění.

Mužstvo draků má aktuálně velice obsáhlou marodku, na které se nachází až 10 hráčů. Některá zranění Draky limitovaly už před utkáním v Opavě, další se přidaly v průběhu zápasu a k tomu se přidala řádící chřipka. Klub dokonce uvažoval o odložení obou zápasů tohoto týdne, nicméně vzhledem k nabité termínové listině nebyla šance kdy tato utkání odehrát. Ve středu 28. února se totiž hraje poslední kolo základní části v Novém Jičíně a v sobotu 3. března už otevírá brány playoff, respektive jeho předkolo.

Aktuálním cílem tedy je, dát mužstvo po zdravotní stránce dohromady. Na podporu tohoto opatření dostali hráči v pátek před zápasem volno, i tak půjdou Draci do zápasu s Bobry nejspíše ve velmi okleštěné sestavě.

Draci Šumperk - Bobři Valašské Meziříčí

sobota 24. 2. od 17:00 hodin | Zimní stadion Šumperk
vstupné: 50 Kč
textový přenos: onlajny.com

Sestavy z posledních utkání

Šumperk: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Řezáč – Novosad, Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Králík, Skopal, Půhoný, Fischer (C), Vymazal (A), Ostřanský
ValMez: Šafránek (Plšek) – Žák, Báchor, Váňa, Rudl, Jenáček, Mikel, Hajda – Vaněk, Dvořák, Seidler, Hořanský, Pokorný, Pořický (A), D. Varga, Daněk (C), Kývala, Martiník (A), Dalajka