Draci hostí Bobry, komu Mikuláš nadělí body?

Draci hostí Bobry, komu Mikuláš nadělí body?

Tomáš Ostřanský, úterý 4.12.2018
Druhá liga se přehoupla do své druhé poloviny, což fanoušek, mimo jiné, pozná podle žlutých dresů na domácím ledě. Drakům se listopad vyvedl nad očekávání dobře, když neodešli ze žádného zápasu bez bodového zisku. V podobném duchu začal také prosinec, a to výhrou na ledě táborských Kohoutů. Bobři z Valašského Meziříčí však určitě budou chtít pořádně kousat. Jak utkání dopadne? Přijďte ve středu 5. prosince na zimní stadion v Šumperku, začínáme v 18:00.

Naposledy Draci dovezli tři body z Tábora, když výhra 3:0 byla v režii třetí útočné formace. O trefy se spravedlivě podělili Pokorný, Antonov a Ostřanský, Pokorný navíc zapsal ke své trefě ještě dvě asistence. Šumperští budou chtít doma potvrdit body z venku a dál budovat náskok v tabulce, když se na jejím čele prakticky poprvé v sezóně odpoutali od nejbližších pronásledovatelů a nastřádali pětibodový náskok na druhý Nový Jičín.

Bobry bilance na venkovních kluzištích straší. Pouze dva zápasy dokázali zvládnout za tři body. V posledním kole potom ztratili všechny tři body v Moravských Budějovicích po těsné prohře 1:2. Tým z Valašského meziříčí stále bodově táhne hrající manažer Petr Dvořák, který má na kontě 6 branek a 16 asistencí. Nejlepším střelcem je s devíti zásahy Petr Seidler. Obráncům v bodování vévodí osmnáctibodový Michal Žák, který nastřádal 4 branky a 14 přihrávek. V bráně se potom prostřídala hned čtveřice mužů s maskou. Jedničkou týmu je však Jiří Slovák s průměrem 2,3 obdržené branky na zápas.DRACI ŠUMPERK - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ (23. KOLO)


rozhodčí: Jiří Kašík - Marek Bubela, Michal Zedník
středa 5. prosince, 18:00, vstup 50,- Kč 
Zimní stadion Šumperk
Online přenos zde
Živé vysílání LifeTV zde