Sezóna končí neúspěšně. Draci neodvrátili mečbol

Martin Schwarz, Dominik Mihailescu, LifeTV.cz, Martin Schwarz, úterý 19.3.2019
Šumperští hokejisté nezvládli tlak, který byl na ně vyvíjen a podlehli na ledě Moravských Budějovíc 2:5. Žihadla dokázala využít mečbol, který si na svůj led přivezla a postoupila do finále, kde se utká s Havlíčkovým Brodem. Drakům tak skončila sezóna velice hořce. Hráči z podhůří Jeseníků nastoupili s několika změnami v sestavě. V brance se objevil Patrik Polívka a do čtvrté formace byl přesunut Dmitrij Vorobjev. V 1. minutě se prosadil v přesilovce Tomáš Drtil, jenže Draci následně inkasovali třikrát. Šanci na vyrovnání hostům dal Čuřík, ale brankový rozdíl nevydržel ani minutu. Domácí pak přidali ještě jeden gól, a Šumperk si tak závěrečným hvizdem mohl objednávat letenky na dovolenou.
SF4 úterý 19.3.2019
Moravské Budějovice - DRACI PARS ŠUMPERK
5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 17. Horký (Krutiš, Kabelka), 30. Peroutka (Kadela), 41. Ferda, 45. Ferda, 57. Ferda – 1. Drtil (Čuřík), 44. Čuřík (Drtil, Pokorný). Rozhodčí: Ondráček, Pilný – Hübel, Maloušek. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. Diváci: . Střely na branku: .
Groh – Trnka, Pelikán, Kadela, Furch, Peroutka, Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Bulín, Juráň, Horký, Mlynář, Mikeš, Hačecký, Rytnauer, Čejka, Ferda, Heinrich, Krutiš.
Polívka – Tolokonnikov, Mojžíš, Urban, Gewiese, Drtil, Haloda M. Řezáč, Sedlák – Gago, Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobyev, Ostřanský.