Zápasy - Výsledkový servis

Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny FRM JIH KOL LTM PCB POR PRE PRO SLA SOK TRE VSE ZLN ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

48 19.02.2024 Sokolov Litoměřice 3:5
44 19.02.2024 Přerov Frýdek-Místek 2:3
48 17.02.2024 Jihlava Poruba 2:6
48 17.02.2024 Frýdek-Místek Třebíč 1:5
48 17.02.2024 Prostějov Kolín 3:2
48 17.02.2024 Znojmo Slavia 2:3
48 17.02.2024 PCB Přerov 3:4
48 16.02.2024 Zlín Vsetín 4:3
47 14.02.2024 Vsetín Sokolov 6:2
47 14.02.2024 Třebíč Zlín 2:1p
47 14.02.2024 Litoměřice Přerov 3:1
47 14.02.2024 Slavia Jihlava 1:0
47 14.02.2024 Prostějov Znojmo 6:4
47 14.02.2024 Poruba PCB 4:3
47 14.02.2024 Kolín Frýdek-Místek 7:0
46 12.02.2024 Frýdek-Místek Prostějov 5:1
46 12.02.2024 Zlín Slavia 2:0
46 12.02.2024 Přerov Poruba 3:0
46 12.02.2024 Znojmo Třebíč 5:0
46 12.02.2024 Sokolov Kolín 3:5
46 12.02.2024 PCB Vsetín 3:2sn
46 11.02.2024 Jihlava Litoměřice 4:3
27 09.02.2024 Jihlava Znojmo 4:2
24 08.02.2024 Kolín Litoměřice 3:2p
45 03.02.2024 Kolín Zlín 8:4
45 03.02.2024 Slavia PCB 1:4
45 03.02.2024 Prostějov Jihlava 2:0
45 03.02.2024 Vsetín Přerov 5:1
45 03.02.2024 Frýdek-Místek Znojmo 4:3
45 03.02.2024 Litoměřice Poruba 5:6sn
45 03.02.2024 Třebíč Sokolov 2:3sn
44 31.01.2024 Jihlava Třebíč 1:3
44 31.01.2024 Zlín Prostějov 1:2sn
44 31.01.2024 Znojmo Kolín 1:0
44 31.01.2024 Sokolov Slavia 3:4
44 31.01.2024 PCB Litoměřice 1:5
44 31.01.2024 Poruba Vsetín 4:3
43 27.01.2024 Prostějov Přerov 0:2
43 27.01.2024 Frýdek-Místek Zlín 5:2
43 27.01.2024 Znojmo Sokolov 6:3
43 27.01.2024 Třebíč Litoměřice 3:2p
43 27.01.2024 Kolín PCB 1:4
43 27.01.2024 Slavia Poruba 1:0
43 27.01.2024 Vsetín Jihlava 8:5
42 24.01.2024 Jihlava Kolín 2:4
42 24.01.2024 Litoměřice Vsetín 2:5
42 24.01.2024 Přerov Slavia 4:1
42 24.01.2024 Sokolov Prostějov 1:2
42 24.01.2024 Poruba Třebíč 0:1
42 24.01.2024 Zlín Znojmo 5:4sn
42 24.01.2024 PCB Frýdek-Místek 2:3p
41 22.01.2024 Zlín Sokolov 2:3
41 22.01.2024 Třebíč PCB 1:2sn
41 22.01.2024 Znojmo Přerov 0:2
41 22.01.2024 Prostějov Litoměřice 1:4
41 22.01.2024 Frýdek-Místek Jihlava 2:5
41 22.01.2024 Slavia Vsetín 3:0
41 22.01.2024 Kolín Poruba 2:4
40 20.01.2024 Poruba Zlín 2:1p
40 20.01.2024 Jihlava Znojmo 6:3
40 20.01.2024 Sokolov Frýdek-Místek 2:0
40 20.01.2024 Přerov Kolín 2:0
40 20.01.2024 Vsetín Třebíč 6:2
40 20.01.2024 Litoměřice Slavia 1:5
40 20.01.2024 PCB Prostějov 1:2sn
39 17.01.2024 Slavia Kolín 4:1
39 17.01.2024 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
39 17.01.2024 Přerov Třebíč 4:2
39 17.01.2024 Jihlava Zlín 3:5
39 17.01.2024 Vsetín Prostějov 3:1
39 17.01.2024 Litoměřice Znojmo 5:4p
39 17.01.2024 PCB Sokolov 4:1
38 13.01.2024 Kolín Vsetín 1:5
38 13.01.2024 Sokolov Jihlava 0:3
38 13.01.2024 Prostějov Poruba 3:0
38 13.01.2024 Frýdek-Místek Litoměřice 3:2
38 13.01.2024 Třebíč Slavia 2:4
38 13.01.2024 Znojmo PCB 3:2
38 13.01.2024 Zlín Přerov 1:2
37 10.01.2024 Litoměřice Kolín 0:2
37 10.01.2024 Třebíč Prostějov 4:1
37 10.01.2024 Přerov Jihlava 2:1sn
37 10.01.2024 Vsetín Znojmo 1:2sn
37 10.01.2024 PCB Zlín 1:2
37 10.01.2024 Poruba Sokolov 4:1
37 10.01.2024 Slavia Frýdek-Místek 2:3
36 08.01.2024 Sokolov Přerov 3:1
36 08.01.2024 Jihlava PCB 3:2sn
36 08.01.2024 Kolín Třebíč 2:1
36 08.01.2024 Prostějov Slavia 4:0
36 08.01.2024 Zlín Litoměřice 3:4sn
36 08.01.2024 Znojmo Poruba 2:0
36 08.01.2024 Frýdek-Místek Vsetín 5:1
35 06.01.2024 Slavia Znojmo 3:5
35 06.01.2024 Poruba Jihlava 3:1
35 06.01.2024 Litoměřice Sokolov 2:0
35 06.01.2024 Přerov PCB 5:2
35 06.01.2024 Kolín Prostějov 4:3sn
35 06.01.2024 Třebíč Frýdek-Místek 3:0
35 06.01.2024 Vsetín Zlín 1:2sn
34 03.01.2024 Frýdek-Místek Kolín 6:1
34 03.01.2024 Jihlava Slavia 5:3
34 03.01.2024 Přerov Litoměřice 2:1sn
34 03.01.2024 Zlín Třebíč 5:2
34 03.01.2024 Sokolov Vsetín 4:1
34 03.01.2024 Znojmo Prostějov 2:4
34 03.01.2024 PCB Poruba 2:5
33 29.12.2023 Kolín Sokolov 0:4
33 29.12.2023 Třebíč Znojmo 4:1
33 29.12.2023 Litoměřice Jihlava 4:2
33 29.12.2023 Vsetín PCB 5:4
33 29.12.2023 Slavia Zlín 4:1
33 29.12.2023 Poruba Přerov 6:2
33 29.12.2023 Prostějov Frýdek-Místek 3:1
32 27.12.2023 Zlín Kolín 4:3sn
32 27.12.2023 Přerov Vsetín 0:1
32 27.12.2023 Jihlava Prostějov 3:2p
32 27.12.2023 Znojmo Frýdek-Místek 5:2
32 27.12.2023 PCB Slavia 4:6
32 27.12.2023 Sokolov Třebíč 2:3sn
31 20.12.2023 Frýdek-Místek Přerov 3:1
31 20.12.2023 Litoměřice PCB 1:2
31 20.12.2023 Vsetín Poruba 2:3
31 20.12.2023 Slavia Sokolov 2:6
31 20.12.2023 Kolín Znojmo 1:0
31 20.12.2023 Třebíč Jihlava 2:3sn
31 20.12.2023 Prostějov Zlín 2:1sn
30 18.12.2023 Jihlava Vsetín 0:2
30 18.12.2023 Litoměřice Třebíč 5:3
30 18.12.2023 Zlín Frýdek-Místek 4:1
30 18.12.2023 Sokolov Znojmo 4:1
30 18.12.2023 Poruba Slavia 5:4
30 18.12.2023 Přerov Prostějov 1:4
30 18.12.2023 PCB Kolín 3:4sn
32 16.12.2023 Poruba Litoměřice 4:3
29 09.12.2023 Slavia Přerov 3:2
29 09.12.2023 Prostějov Sokolov 2:5
29 09.12.2023 Frýdek-Místek PCB 2:1
29 09.12.2023 Kolín Jihlava 4:5p
29 09.12.2023 Vsetín Litoměřice 8:5
29 09.12.2023 Znojmo Zlín 4:2
29 09.12.2023 Třebíč Poruba 2:3sn
28 06.12.2023 Vsetín Slavia 3:2
28 06.12.2023 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
28 06.12.2023 Přerov Znojmo 3:5
28 06.12.2023 Litoměřice Prostějov 3:5
28 06.12.2023 PCB Třebíč 3:5
28 06.12.2023 Sokolov Zlín 2:4
28 06.12.2023 Poruba Kolín 1:2sn
27 03.12.2023 Zlín Poruba 0:2
27 02.12.2023 Slavia Litoměřice 4:3
27 02.12.2023 Prostějov PCB 6:1
27 02.12.2023 Kolín Přerov 2:3p
27 02.12.2023 Třebíč Vsetín 5:4
27 02.12.2023 Frýdek-Místek Sokolov 5:2
26 29.11.2023 Frýdek-Místek Poruba 4:3p
26 29.11.2023 Zlín Jihlava 4:2
26 29.11.2023 Třebíč Přerov 3:1
26 29.11.2023 Prostějov Vsetín 1:6
26 29.11.2023 Kolín Slavia 2:1
26 29.11.2023 Znojmo Litoměřice 2:3
26 29.11.2023 Sokolov PCB 3:4sn
25 27.11.2023 Jihlava Sokolov 4:1
25 27.11.2023 Litoměřice Frýdek-Místek 0:4
25 27.11.2023 Vsetín Kolín 7:3
25 27.11.2023 Přerov Zlín 3:2sn
25 27.11.2023 Poruba Prostějov 4:5
25 27.11.2023 Slavia Třebíč 1:5
25 27.11.2023 PCB Znojmo 3:0
24 25.11.2023 Jihlava Přerov 1:3
24 25.11.2023 Sokolov Poruba 1:3
24 25.11.2023 Prostějov Třebíč 1:3
24 25.11.2023 Frýdek-Místek Slavia 2:3p
24 25.11.2023 Zlín PCB 0:3
24 25.11.2023 Znojmo Vsetín 3:4p
23 22.11.2023 Třebíč Kolín 1:6
23 22.11.2023 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
23 22.11.2023 Přerov Sokolov 1:2p
23 22.11.2023 Litoměřice Zlín 2:1
23 22.11.2023 Slavia Prostějov 3:1
23 22.11.2023 Poruba Znojmo 2:1
23 22.11.2023 PCB Jihlava 0:3
22 18.11.2023 Jihlava Poruba 4:7
22 18.11.2023 Prostějov Kolín 5:2
22 18.11.2023 Sokolov Litoměřice 2:4
22 18.11.2023 Frýdek-Místek Třebíč 2:4
22 18.11.2023 Znojmo Slavia 3:1
22 18.11.2023 PCB Přerov 4:1
22 17.11.2023 Zlín Vsetín 5:4
21 15.11.2023 Vsetín Sokolov 4:0
21 15.11.2023 Třebíč Zlín 4:3p
21 15.11.2023 Litoměřice Přerov 4:2
21 15.11.2023 Poruba PCB 4:1
21 15.11.2023 Slavia Jihlava 4:5p
21 15.11.2023 Prostějov Znojmo 7:3
21 15.11.2023 Kolín Frýdek-Místek 0:3
20 13.11.2023 Přerov Poruba 3:4
20 13.11.2023 Zlín Slavia 4:3
20 13.11.2023 PCB Vsetín 2:1
20 13.11.2023 Frýdek-Místek Prostějov 0:2
20 13.11.2023 Znojmo Třebíč 4:2
20 13.11.2023 Sokolov Kolín 0:2
20 12.11.2023 Jihlava Litoměřice 3:4p
1 06.11.2023 Prostějov PCB 3:6
19 04.11.2023 Slavia PCB 4:3sn
19 04.11.2023 Vsetín Přerov 5:1
19 04.11.2023 Kolín Zlín 2:1
19 04.11.2023 Litoměřice Poruba 0:4
19 04.11.2023 Frýdek-Místek Znojmo 5:3
19 04.11.2023 Prostějov Jihlava 3:1
19 04.11.2023 Třebíč Sokolov 0:4
18 01.11.2023 Jihlava Třebíč 0:2
18 01.11.2023 Zlín Prostějov 5:4
18 01.11.2023 Přerov Frýdek-Místek 2:3p
18 01.11.2023 Poruba Vsetín 3:0
18 01.11.2023 PCB Litoměřice 5:0
18 01.11.2023 Sokolov Slavia 4:3p
18 01.11.2023 Znojmo Kolín 3:2sn
16 30.10.2023 Zlín Znojmo 3:1
17 28.10.2023 Vsetín Jihlava 2:1
17 28.10.2023 Frýdek-Místek Zlín 0:1
17 28.10.2023 Prostějov Přerov 1:2
17 28.10.2023 Znojmo Sokolov 4:5
17 28.10.2023 Třebíč Litoměřice 3:2
17 28.10.2023 Slavia Poruba 1:3
17 28.10.2023 Kolín PCB 2:0
16 25.10.2023 Jihlava Kolín 3:2p
16 25.10.2023 Litoměřice Vsetín 4:1
16 25.10.2023 Poruba Třebíč 2:1p
16 25.10.2023 Přerov Slavia 4:2
16 25.10.2023 Sokolov Prostějov 2:3p
16 25.10.2023 PCB Frýdek-Místek 5:4p
15 23.10.2023 Zlín Sokolov 1:4
15 23.10.2023 Třebíč PCB 1:3
15 23.10.2023 Slavia Vsetín 2:3
15 23.10.2023 Kolín Poruba 3:5
15 23.10.2023 Frýdek-Místek Jihlava 3:4p
15 23.10.2023 Prostějov Litoměřice 5:6
15 23.10.2023 Znojmo Přerov 2:4
14 21.10.2023 Přerov Kolín 1:0
14 21.10.2023 Litoměřice Slavia 3:1
14 21.10.2023 Vsetín Třebíč 5:2
14 21.10.2023 Sokolov Frýdek-Místek 3:2p
14 21.10.2023 Poruba Zlín 3:2sn
14 21.10.2023 Znojmo Jihlava 3:2
14 21.10.2023 PCB Prostějov 4:2
13 18.10.2023 Vsetín Prostějov 2:3
13 18.10.2023 Jihlava Zlín 1:0
13 18.10.2023 Litoměřice Znojmo 4:2
13 18.10.2023 PCB Sokolov 1:3
13 18.10.2023 Poruba Frýdek-Místek 4:2
13 18.10.2023 Přerov Třebíč 1:3
13 18.10.2023 Slavia Kolín 3:1
12 14.10.2023 Sokolov Jihlava 1:3
12 14.10.2023 Prostějov Poruba 3:0
12 14.10.2023 Kolín Vsetín 2:3
12 14.10.2023 Frýdek-Místek Litoměřice 3:5
12 14.10.2023 Znojmo PCB 1:2p
12 14.10.2023 Zlín Přerov 3:4p
12 14.10.2023 Třebíč Slavia 3:4sn
11 11.10.2023 Třebíč Prostějov 3:0
11 11.10.2023 Vsetín Znojmo 3:2p
11 11.10.2023 Litoměřice Kolín 4:2
11 11.10.2023 Poruba Sokolov 2:0
11 11.10.2023 Přerov Jihlava 1:3
11 11.10.2023 PCB Zlín 1:2p
11 11.10.2023 Slavia Frýdek-Místek 3:2
10 09.10.2023 Jihlava PCB 1:4
10 09.10.2023 Znojmo Poruba 2:7
10 09.10.2023 Sokolov Přerov 3:0
10 09.10.2023 Kolín Třebíč 2:1p
10 09.10.2023 Frýdek-Místek Vsetín 1:4
10 09.10.2023 Zlín Litoměřice 3:4sn
10 09.10.2023 Prostějov Slavia 2:1sn
9 07.10.2023 Slavia Znojmo 1:4
9 07.10.2023 Poruba Jihlava 6:2
9 07.10.2023 Vsetín Zlín 4:2
9 07.10.2023 Kolín Prostějov 1:2
9 07.10.2023 Litoměřice Sokolov 4:1
9 07.10.2023 Přerov PCB 4:3
9 07.10.2023 Třebíč Frýdek-Místek 4:2
8 04.10.2023 Frýdek-Místek Kolín 0:1
8 04.10.2023 Jihlava Slavia 3:1
8 04.10.2023 Zlín Třebíč 3:1
8 04.10.2023 PCB Poruba 1:5
8 04.10.2023 Sokolov Vsetín 3:0
8 04.10.2023 Znojmo Prostějov 3:5
8 04.10.2023 Přerov Litoměřice 3:0
7 30.09.2023 Slavia Zlín 2:3p
7 30.09.2023 Litoměřice Jihlava 7:2
7 30.09.2023 Prostějov Frýdek-Místek 4:1
7 30.09.2023 Poruba Přerov 1:2sn
7 30.09.2023 Vsetín PCB 2:1
7 30.09.2023 Třebíč Znojmo 4:1
7 30.09.2023 Kolín Sokolov 1:3
6 27.09.2023 Zlín Kolín 5:1
6 27.09.2023 Jihlava Prostějov 2:4
6 27.09.2023 PCB Slavia 0:2
6 27.09.2023 Znojmo Frýdek-Místek 5:3
6 27.09.2023 Sokolov Třebíč 1:3
6 27.09.2023 Přerov Vsetín 1:3
6 27.09.2023 Poruba Litoměřice 4:3sn
5 25.09.2023 Litoměřice PCB 2:5
5 25.09.2023 Třebíč Jihlava 1:2
5 25.09.2023 Vsetín Poruba 2:6
5 25.09.2023 Prostějov Zlín 1:4
5 25.09.2023 Kolín Znojmo 5:0
5 25.09.2023 Frýdek-Místek Přerov 3:4
5 25.09.2023 Slavia Sokolov 1:4
4 24.09.2023 Sokolov Znojmo 2:0
4 23.09.2023 Jihlava Vsetín 5:6p
4 23.09.2023 Poruba Slavia 4:3
4 23.09.2023 Litoměřice Třebíč 3:5
4 23.09.2023 Přerov Prostějov 3:4p
4 23.09.2023 Zlín Frýdek-Místek 2:0
4 23.09.2023 PCB Kolín 2:3
3 20.09.2023 Frýdek-Místek PCB 3:1
3 20.09.2023 Třebíč Poruba 3:4p
3 20.09.2023 Prostějov Sokolov 6:3
3 20.09.2023 Kolín Jihlava 1:2
3 20.09.2023 Znojmo Zlín 5:1
3 20.09.2023 Slavia Přerov 1:2p
3 20.09.2023 Vsetín Litoměřice 6:4
2 16.09.2023 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
2 16.09.2023 Poruba Kolín 3:2
2 16.09.2023 Litoměřice Prostějov 4:2
2 16.09.2023 Sokolov Zlín 5:2
2 16.09.2023 Vsetín Slavia 7:4
2 16.09.2023 Přerov Znojmo 3:2
2 16.09.2023 PCB Třebíč 4:5sn
1 13.09.2023 Frýdek-Místek Sokolov 3:4p
1 13.09.2023 Třebíč Vsetín 0:2
1 13.09.2023 Kolín Přerov 2:0
1 13.09.2023 Slavia Litoměřice 3:5
1 13.09.2023 Zlín Poruba 3:4sn
1 13.09.2023 Znojmo Jihlava 2:3

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:06x
2:011x
2:19x
2:1pp4x
2:1sn4x
3:011x
3:116x
3:210x
3:2pp6x
3:2sn5x
4:02x
4:119x
4:215x
4:310x
4:3pp3x
4:3sn4x
5:03x
5:16x
5:28x
5:34x
5:45x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:12x
6:24x
6:33x
6:42x
7:01x
7:21x
7:32x
7:41x
8:41x
8:52x
0:14x
0:210x
0:34x
0:44x
1:28x
1:2pp4x
1:2sn7x
1:313x
1:410x
1:56x
1:62x
2:312x
2:3pp6x
2:3sn4x
2:49x
2:55x
2:63x
2:71x
3:44x
3:4pp8x
3:4sn6x
3:512x
3:61x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn1x
4:61x
4:71x
5:61x
5:6pp1x
5:6sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 18:00 | Muži
DRACI PARS ŠUMPERK
Hokejový klub Opava s.r.o.