Ptejte se - Marek Haas

Ptejte se  -  Marek HaasNa vaše dotěrné a zvídavé otázky bude tentokrát odpovídat útočník Draků MAREK HAAS. Detailní informace naleznete zde.Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.


D. (Šumperk) 30.9.2012, 19:52
Ahoj, co říkáš na vaše dosavadní zápasy, které jste odehráli? :) S kým z týmu si nejvíce rozumíš? :)

Odpověď:
Ahoj. Myslím si, že nepředvádíme špatnou hru, snažíme se hrát týmově a bojovně. Ale poněkud nám pokulhává střílení branek, a to je asi největší problém. Zase na druhou stranu věřím, že už to protrhneme, tu střeleckou neschopnost, a začne nám to tam padat. Takže potom bychom mohli vyhrávat a vozit body i z venku. A v týmu si asi nejvíc rozumím s Adamem Červenkou, ale jinak si myslím, že jsme dobrá parta v kabině.
Marek Haas

Klárka (Šumperk/Draci <3) 30.9.2012, 17:48
Marku, hezký den, popral jste se někdy na hokeji? A co říkáte na bitkaře v týmech, kteří tam jsou vyloženě jen kvůli rvačkám :)

Odpověď:
Ahoj, ano, stalo se to asi dvakrát. Jednou v dorostu a jednou v juniorech. :D A co říkám na bitkaře? Tak tohle je jen v NHL, že jsou v týmu bitkaři. Oni to takhle mají nastavené, aby si hlídali ty svoje hvězdy. Mají tam svá pravidla, poperou se, sednou si na trestnou na pět minut a pak zase hrají hokej. :-)
Marek Haas

Zdenek 30.9.2012, 17:17
Bydlíš sám a nebo s nějakým spoluhráčem ? díky za odpověď


Odpověď:
Ahoj. Bydlím s Adamem Červenkou.
Marek Haas

Jakub (k.jurenka@seznam.cz - Šumperk) 30.9.2012, 17:15
Ahoj Marku, zajímalo by mně jestli ti klub umožňuje ubytování v hotelu Sport a nebo jestli bydlíš někde v podnájmu. Díky za odpověď

Odpověď:
Ahoj. Ano, klub mi umožňuje ubytování na Sportu, ale bydlím ve městě v podnájmu.
Marek Haas

aleš 29.9.2012, 19:11
Ahoj, kdybys měl možnost vrátit se zpět do Havířova do 1. ligy, využil bys ji?

Odpověď:
Ahoj, možná ano. Hrálo by v tom více rozhodování.
Marek Haas

aleš 29.9.2012, 19:10
Kdo je tvůj největší hokejový kritik?

Odpověď:
Největším kritikem jsem sám sobě, ale když jsem hrával poblíž domova, tak na každý můj zápas jezdil táta a s tím jsem to vždycky probíral. Většinou mi však vysvětloval situace, než aby mě kritizoval.
Marek Haas

aleš 29.9.2012, 19:09
Ahoj, co říkáš na dosavadní průběh 1. ligy? Škoda že draky neposílil tvůj bratr, je to obrovská škoda, byl by velkou posilou

Odpověď:
Ahoj, stále je to začátek soutěže a zatím je to zamotané. Přál jsem si, aby tady přišel brácha, ale bohužel to nedopadlo.
Marek Haas

LuP (ilik@seznam.cz) 26.9.2012, 15:33
Ahoj Marku, chci se zeptat, zda máš přítelkyni a chodí ti fandit na stadion?

Odpověď:
Ahoj, mám přítelkyni, a když je zrovna tady se mnou, tak chodí fandit.
Marek Haas

janek (akina70@seznam.cz - Šumperk) 24.9.2012, 14:36
Ještě mám jednu otázečku Marku. Srovnej letošní tým s tím loňským. Který je podle tebe silnější nebo kvalitnější a jaké bude tedy silách tohoto mončaftu konečné umístění, díky a ahoj.

Odpověď:
Tak umístění ti neřeknu :). To totiž nevím, ale myslím si, že bychom mohli vybojovat play-off. A když bych to srovnal, tak jsme na tom podobně jak loni, sice nám odešli dva dobří útočníci a obránce, ale myslím si, že je mohou nahradit kluci, co přišli.
Marek Haas

janek (akina70@seznam.cz - Šumperk) 24.9.2012, 14:34
Zdar Marku. S kým si nejvíc sedíš v kabině a s kým nejraději trávíš volné chvíle. Dál se tě chci zeptat, zda v případě postupu Havířova do 1. ligy by ses chtěl raději vrátit "domů" anebo zůstat tady v Šumperku. Ať se ti daří.

Odpověď:
Ahoj. V kabině si myslím máme dobrou partu kluků, bavíme se každý s každým, nejsou tady žádné skupinky. Jinak volné chvíle nejraději trávím s přítelkyní. A co se týče Havířova, je to těžký, určitě bych si chtěl ještě někdy zahrát v Havířově a klidně i první ligu. A jestli bych chtěl raději hrát v Havířově nebo v Šumperku, někdy nezáleží na mně, ale jestli by mě někdo chtěl.
Marek Haas


Další stránky
12>>