V pondělí odstartoval VI. charitativní týden Chance ligy! Zapojit se můžete i vy

V pondělí odstartoval VI. charitativní týden Chance ligy! Zapojit se můžete i vy

Vanessa Vařeková, čtvrtek 17.11.2022
DRACI PARS ŠUMPERK se stejně jako v loňském roce zapojí do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos probíhá v týdnu od 14. listopadu do 20. listopadu, se účastní takřka všechny týmy Chance ligy, jež tak společně pomohou dobré věci. Výtěžek z aukce, do níž DRACI PARS ŠUMPERK přidal originální dres s podpisy hráčů A-týmu, poputuje na konto projektu Klokánek. Pokud Vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

Po loňském ročníku Charitativního týdne Chance ligy se děti z Klokánku těšily z krásné finanční částky, která se vybrala při charitativní aukci. Ve vybraných nemocnicích či dětských domovech se po charitativních sbírkách na spoustě stadionů radovala spousta dětí z hraček, různých dárků a potřebných věcí. Po roce je tato krásná prvoligová tradice opět uskutečněna a zapojí se do ní zcela dobrovolně takřka všechna mužstva soutěže. Pojďte přispět na dobrou věc i letos. Jakým způsobem můžete pomoci?

Charitativní aukce

V rámci Charitativního týdne byla v pondělí 14. 11. spuštěna tradiční internetová aukce hokejových relikvií a zážitků, která poběží 14 dní. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice. Na aukci se můžete podívat ZDE.

Draci do charitativní aukce věnovali originální dres týmu DRACI PARS ŠUMPERK s podpisy hráčů A-týmu.

Tak neváhejte a určitě se zapojte. Pomůžete dobré věci a získáte pro sebe nebo své blízké krásný vánoční dárek.

Pomohla už i společnost Chance, která se rovněž bude na akci podílet finanční podporou. Ta bude věnována bývalému hokejistovi Martinu Petrusovi, kterému bylo diagnostikováno onemocnění motorických neuronů, jež má podobné příznaky jako ALS.