Poděkování vedení klubu za podporu

Poděkování vedení klubu za podporu

Klub, středa 20.3.2019
Vážení příznivci hokejového klubu DRACI ŠUMPERK, chtěl bych poděkovat za podporu vám všem, stejně jako lidem, kteří se v uplynulé sezóně podíleli na chodu klubu, tedy četným partnerům klubu, redakční radě, realizačnímu týmu a hlavně hráčům.

V Šumperku je hokej proklatě horký brambor, kdy se nelze zavděčit všem. S klidným svědomím Vám však mohu říci, že v mých očích klub ostudu určitě neudělal. Mohli jsme si dovolit sestavit poměrně nákladný tým, od kterého jsme očekávali adekvátní výsledky. V průběhu sezóny pracují trenéři s živým mechanismem, který formují k obrazu svému a snaží se vždy hledat nejoptimálnější řešení. Nacházíme se však v prostředí kolektivního sportu, kde hrají vliv nejen hokejový um a hlava každého hráče, ale také prosté sportovní štěstí a aktuální forma.

Klub dosáhl s tímto týmem vítězství v dlouhodobé mistrovské soutěži a následně měl přání dojít co nejdále, minimálně do finále play off. Ano, to byly cíle, které se nepodařilo zcela naplnit. Na straně druhé ovšem stál soupeř, který nás svou houževnatostí, urputností a kompaktní kvalitou zdolal. To je sport, kde rozhodují detaily a tak to i vždy zůstane. Je třeba vzít výsledek s pokorou a soupeři pogratulovat. S pokorou již také vyhlížíme do příští sezóny. Přejeme si mít takové možnosti, abychom mohli sestavit tým, který bude zaplňovat divácké ochozy, bavit fanoušky hokejem a být trvale na předních příčkách mistrovské tabulky. Chceme mít v týmu více šumperských odchovanců, což ovšem ani ze své pozice ředitele klubu plně neovlivním.

Nyní nás čeká několik měsíců jednání a horečného snažení, kdy bude třeba maximálního nasazení všech lidí v klubu, nejbližších partnerů klubu a mých přátel, jak a s kým sezónu 2019/2020 zahájíme. Každý, kdo bude chtít v této snaze Drakům jakkoliv pomoci, má u mě dveře otevřené. Dovolte mi na závěr ještě jednou poděkovat všem lidem, kteří fandí celým svým srdcem a vytváří kolem celého týmu pozitivní atmosféru. I tohle je pro klub nesmírně cenná a neocenitelná pomoc. Děkujeme!

Ing. Vladimír Velčovský, ředitel klubu