Nová organizační a bezpečnostní opatření při domácích zápasech

Nová organizační a bezpečnostní opatření při domácích zápasech

Klub, neděle 20.9.2020
Situace ohledně COVIDU-19 se neustále aktualizuje a klub se musí přizpůsobovat současným bezpečnostním opatřením stanovéné orgány státu. Veškerá opatření klubu DRACI PARS ŠUMPERK směřují k možnosti navštívit utkání a zároveň chránit osoby, včetně hráčů ve Škoda aréně. V duelu proti pražské Slávii tak bude potřeba dodržovat nová zajištění.

Organizační a bezpečnostní opatření při utkáních

1. Vstup je povolen pouze s rouškou s ochranou úst a nosu. Tu je povinné mít po celou dobu přítomnosti ve Škoda aréně.

2. Všechny vstupenky jsou od 23.9.2020 pouze k sezení. Při prokázání se permanentkou návštěvník dostane zároveň vstupenku s číslem řady a místem k sezení. Místo si lze vybrat, podobně jako v kině či divadle.

3. Vchodem číslo 1 (pokladna 1) bude do sektoru 1 umožněn vstup 205 návštěvníkům z toho: 1. řada (nejvyšší) – 53 osob, 2. řada – 53 osob, 3.řada – 55 osob, 4. řada – 28 osob, 5. řada (nejnižší) – 16 osob)

4. Vchodem číslo 2 (pokladna 2) bude do sektoru 2, včetně prostoru pro hosty, umožněn vstup 323 návštěvníkům, z toho: 1. řada (nejvyšší) – 60 osob, 2. řada – 60 osob, 3. řada – 60 osob, 4. řada (stávající sedačky, nejvyšší) – 37 osob, 5. řada – 6. řada – 37 osob, 7. řada (stávající sedačky, nejnižší) – 32 osob.

5. Klub doporučuje všem fanouškům vzít si podsedáky, deky apod.

6. Na obou pokladnách a všech WC jsou připravené k použití dávkovače dezinfekce rukou.

7. Vstup bude upřednostněn do 17,40h pro majitele permanentek.

8. Volný prodej jednorázových vstupenek bude zahájen od 17,40h do naplnění kapacity každého sektoru a řady.

9. Každý návštěvník je povinen kdykoliv po dobu svého pobytu ve Škoda aréně na požádání pořadatelské služby či policie ČR předložit permanentku nebo vstupenku.

10. Každá řada a místo k sezení v obou sektorech je označeno značkami – nálepkami a návštěvník si sedne na zakoupené místo, kde je povinen se zdržovat.

11. Je zakázáno stát u mantinelů a na balkóně pod časomírou.

12. Je zakázáno se sdružovat do skupin a povinnost dodržovat označené rozestupy. Je přízně zakázáno přecházet do jiného sektoru.

13. Každý sektor bude mít samostatný vchod - východ, WC a občerstvení.

14. Je povinnost dbát pokynů pořadatelské služby a návštěvního řádu. Zakoupením vstupenky nebo permanentky souhlasíte s výše uvedenými povinnostmi.

Klub chápe, že aktuální opatření nejsou pohodlná. Nicméně v současné situaci vyvinul maximum proto, aby fanoušci mohli hokej v Šumperku stále navštěvovat. Pojďme si tedy pořádně užít Chance ligu než příjdou další opatření, která by mohla návštěvnost úplně zamezit.