Každá stovka bude pomáhat i ve Valmezu

Každá stovka bude pomáhat i ve Valmezu

Redakce, sobota 22.2.2020
Draci dnes jedou do Valašského Meziříčí, kde každá stovka pomáhá. Tentokrát nepůjde jen o tři body, ale také o pomoc Amálce a Štěpánkovi... Na Bobří hrázi tak doufají v co největší návštěvu, aby pomoc nebyla jen symbolická.

Draci už závěr základní části berou jako přípravu na playoff. Již s předstihem totiž ví, že skončí ve své skupině na prvním místě. K této metě královskou porcí bodů pomohla zejména první útočná formace ve složení Jaroš, Milfait, Vachutka.

Valašské Meziříčí oproti tomu stále bojuje o co nejlepší umístění. Aktuálně se nachází na 4. místě tabulky, kde je od sousedů dělí vždy pouhý jeden bod. Stačí tak jeden zápas a pozice pro playoff se může rázem změnit.

Bobry bodově táhne útočné trio Rostislav Vaněk (38 b, 18 gólů, 20 asistencí), Petr Seidler (37 b, 18 gólů, 19 asistencí) a Petr Dvořák (36 b, 16 gólů, 20 asistencí). V bráně dostal největší prostor Jiří Slovák, který odchytal celkem 25 zápasů a jeho průměr je 2,97 obdržených branek na zápas. Svůj prostor v bráně dostal rovněž David Sachr, který odchytal 12 utkání s průměrem 2,37 obdržených branek.

INFORMACE O UTKÁNÍ

HC VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - DRACI PARS ŠUMPERK
datum: 22. února 2020 v 17:00
Zimní stadion Valašské Meziříčí

vstupenky: 60 Kč
textový online přenos: www.onlajny.com
rozhodčí: Šutara – Konvička, Hranoš