Hokejka TV - měsíc zdarma pro majitele permanentek Draků

Hokejka TV - měsíc zdarma pro majitele permanentek Draků

Dominik Mihailescu, neděle 4.10.2020
Od pondělí 5.10. začíná platit v České republice nouzový stav. S tím jsou také nařízena opatření, která vejdou v platnost a značně zhorší průměr návštěvnosti na všech zimních stadionech po celém Česku. Minimálně na dva týdny bude zákaz diváků. Tato situace komplikuje situaci všem klubům, protože příjem ze vstupného je jednou z důležitých položek rozpočtu na sezónu. Klub navrhl svazu přerušení Chance ligy od 5. 10. 2020 do doby, než budou moci diváci chodit na hokej. Z odpovědi řídícího soutěže vyplývá, že se o přerušení soutěže neuvažuje. Nepříjemná je to situace také pro všechny fanoušky, kteří si zakoupili permanentní vstupenku. Pro ty ale máme alespoň částečnou náhradu.

Držitelé permanentních vstupenek mají zdarma Hokejka TV

Ve spolupráci s BPA nabízíme našim fanouškům, kteří si zakoupili vstupenku na celou sezónu, sledování utkání Chance ligy v rámci Hokejka TV zdarma. Kromě zápasu Šumperka, tak mohou všichni držitelé permanentek sledovat všechny zápasy druhé nejvyšší soutěži v kvalitním rozlišení. To znamená, že i zápasy ostatních mančaftů lze sledovat prostřednictvím živého přenosu.

Jak získat zdarma Hokejka TV?

Na email dracisumperk@gmail.com zašlete fotografii permanentní vstupenky z přední části. Číslo vstupenky musí být viditelné. Dále připište jméno a příjmení. Na jeden email lze registrovat více permanentních vstupenek, všechny však musí být vyfocené a ke každé jednotlivé permanentce musí být uvedeno jméno pro případnou kontrolu. Pokud vše proběhne v pořádku, tak nejpozději do 48 hodin Vám bude zaslán kód resp. kódy na Hokejka TV. Prosíme, nenechávejte aktivaci na poslední chvíli, tedy pár hodin před zápasem. Platnost kódu je do 31.10.2020

Jak aktivovat Hokejka TV?

1. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

2. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

3. Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.

4. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.

5. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

6. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

7. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chance liga / Chance liga živě.

V případě problémů s přenosem či registrací pište na email podpora@hokejka.cz.

Pevně věříme, že si alespoň takto užijete utkání Draků. Klub, trenér i celý mančaft se těší, až se opět sejdeme společně ve Škoda aréně. Vaše živá podpora bude celému týmu chybět.