Fotbalové utkání s Postřelmovem skončilo remízou, penaltový rozstřel pro domácí
Šumperští Draci si v rámci letní přípravy zpestřili program fotbalovým utkáním, když se v sobotu 2. srpna přadstavili na hřišti Postřelmova. Přestože šlo o přátelský zápas, nasazení nechybělo a diváci se dočkali čtyř branek i následného penaltového rozstřelu.
Domácí tým vstoupil do utkání lépe a v prvním poločase si dokázal vypracovat slušný dvoubrankový náskok. Po změně stran však Draci vystřídali brankáře, což přineslo týmu nový impuls. Iniciativu převzal Jakub Horký, který dvěma přesnými zásahy srovnal skóre na 2:2.
Po skončení základní hrací doby následovaly penalty, v nichž byli úspěšnější domácí. Postřelmov zvítězil v rozstřelu 2:1. Na šumperské straně se k pokutovému kopu postavili Daniel Vachutka a Tadeáš Jaroš, úspěšný byl však pouze druhý jmenovaný.
Přestože zápas skončil remízou a porážkou v penaltách, Draci ukázali týmového ducha a bojovnost, kterou budou potřebovat i na ledě v nadcházející sezóně.
Fotogalerie:


.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)