Draci hlásí novinky v kádru

Draci hlásí novinky v kádru

Tomáš Ostřanský, pondělí 18.11.2019
Mužský hokej v Šumperku má deset dní dlouhou zápasovou pauzu, nicméně na trénincích i v kanceláři se stále jede naplno. Výsledkem jsou také drobné pohyby v kádru, kdy Draci loví zajímavá jména na výpomoc. Zároveň mohou naši hráči okusit hokej o úroveň výš a dále tak brousit své dovednosti a zvyšovat výkonnost.

Kdo z Draků může hrát Chance ligu?

Šikovný útočník Daniel Vachutka míří na střídavý start do týmu Jestřábů z Prostějova. Dohoda je uzavřena až do konce ročníku. Do stejného klubu mají domluvené střídavé starty rovněž obránce Tomáš Drtil a gólman Marek Peksa. Zatímco Tomáš Drtil již několik zápasů za Jestřáby odehrál, Daniela Vachutku čeká první start s největší pravděpodobností už dnes večer, kdy LHK hraje od 18:00 doma proti Litoměřicím.


Draci loví posily do obranných řad i do útoku!

Na střídavý start míří do Šumperka Martin Novotný. Ten platil aktuálně za jednoho z nejlepších defenzivních obránců Chance ligy. Během letní pauzy ohlásil po čtyřech sezónách, během kterých si střihl i 16 zápasů v extralize, přesun z Přerova. Jeho novou štací se stal Prostějov, což už opět neplatí. V průběhu týdne se s Jestřáby dohodl na ukončení spolupráce a přesunul se do nejvyšší soutěže ke zlínským Beranům. A právě ze Zlína míří na výpomoc do Šumperka, kdy rovněž jeho střídavý start je dohodnutý do konce sezóny.

A zvučné posily by se měl dočkat také útok. Opět formou střídavého startu do konce sezóny. Podrobnosti se však teprve ladí, jméno nové posily tak zveřejníme v průběhu tohoto týdne. Těšte se!

×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
DRACI PARS ŠUMPERK