Další z mladíků pokračuje, smlouvu podepsal útočník Lukáš Kučera

Další z mladíků pokračuje, smlouvu podepsal útočník Lukáš Kučera

Dominik Mihailescu, Foto: Lukáš Bajgar, úterý 18.5.2021
Vedení podepsalo smlouvu s dalším hráčem. V kádru Draků bude v sezóně 2021/2022 pokračovat mladý útočník Lukáš Kučera. Jednadvacetiletý rodák z Prahy působil v Šumperku již loni. Vinou zranění ale neodehrál příliš mnoho utkání. V šestnácti zápasech si připsal dva body za dvě asistence.

Lukáš Kučera má velké množství zkušeností ze zámoří. Ve své kariéře vystřídal hned několik klubů v rámci Spojených států amerických. Oblékl například dres mládežnického týmu Utica Comets, New Jersey Hitman či Springfield Blues.

Jedna z jeho nejúspěšnějších štací však byla v Mladé Boleslavi. V soutěži hráčů do osmnácti let byl Kučera osmý nejproduktivnější hráč celé ligy. Za sebou nechal například i současného hráče reprezentace Matěje Blümela či hokejisty Karla Pláška mladšího nebo Adama Rašku. Ten mimochodem podepsal nedávno nováčkovský kontrakt se San José.

Jeho talent se teď budou snažit více rozvíjet oba trenéři. Ti v tomtu ročníku budou spoléhat na vyvážený kádr, tedy zkušení hráči a dravé mládi. A mezi poslední kategorii Kučera patří.

Statistiky Lukáše Kučery: