VIDEOREVIEW: Vydřenou výhru nad Berounem jistil v závěru Jakub Hulva

Jaroslav Svoboda, sobota 22.9.2012
Š u m p e r k - Druhé domácí utkání mají za sebou šumperští hokejisté, a stejně jako s Mladou Boleslaví i tentokrát slavili tříbodový zisk. Ovšem Beroun nedal dle očekávání kůži lacino, ani za stavu 2:0 pro Šumperk, kdy Draky poslali do vedení obránci Pastor s Vránou. Hosté srovnali krok i skóre, rozhodnutí ale přinesl gól Sedláka ze 40. minuty. I přes veškerou berounskou snahu v poslední třetině si Šumperk již vedení udržel, navíc v poslední minutě jej pečetil Hulva gólem ve chvíli, kdy Kůdela mířil na střídačku. Zápas se spoustou zajímavých momentů rozhodně stojí za připomenutí, v následujícím článku přinášíme kompletní komentované záznamy jednotlivých třetin i předzápasový rozhovor s berounským fanouškem.