Novinářská akreditace

Celosezónní akreditace 2016/2017

V sezóně 2016/2017 je novinářům zajištěn vstup na stadion i odpovídajících prostor (press zóna, media centrum apod.) pouze prostřednictvím akreditací. Uvedená nabídka "Celosezónní akreditace 2016/2017" je vhodná pro zástupce médií s častou osobní účastí na domácích zápasech klubu Draci Šumperk. Akreditace je nepřenosná, očíslovaná a vydává se na jméno.

Žádost o akreditaci lze poslat nejpozději do 15. září 2016 prostřednictvím mailu t.ostransky@dracisumperk.cz. Schválení žádosti o akreditaci bude vyřízeno obratem, nejpozději do 24 hodin od doručení.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk a přístup do media centra v útrobách hotelu Sport i elektronický odběr tiskových zpráv klubu (na emailovou adresu uvedenou ve formuláři). Klub nebude v sezóně 2016/2017 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách vstupu do šatny domácího týmu.

Jednorázová akreditace 2016/2017

Jedná se o akreditaci vydávanou na dané utkání, žádost o akreditaci je nutné odeslat prostřednictvím e-mailu t.ostransky@dracisumperk.cz nejpozději do 12:00 v den zápasu. Akreditace bude vyřízena obratem.

Držitel akreditace získá přístup na domácí utkání klubu Draci Šumperk a přístup do media centra v útrobách hotelu Sport. Klub nebude v sezóně 2016/2017 pořádat pozápasové tiskové konference, akreditovaní novináři však mají možnost vyžádat si konkrétní hráče a trenéra domácího týmu do 20 minut po skončení utkání v prostorách vstupu do šatny domácího týmu.

Zázemí pro novináře

Akreditovaným novinářům je k dispozici Media centrum v útrobách hotelu Sport s výhledem na ledovou plochu, stejně tak s připojením na internet (kapacita cca 6 míst). V prostoru stadiónu je k využití stabilní WiFi připojení.

Pozápasové tiskové konference nebudou pro sezónu 2016/2017 pořádány.

Fotografové mají od sezóny 2016/2017 přístup do prostoru mezi střídačkami, focení je tak povoleno ve všech veřejnosti přístupných prostorách stadiónu.