Defenzivní bitva vyústila v nájezdy, v nich uspěli Draci

Jaroslav Svoboda, Jan Šimek, středa 30.1.2019
Šumperští hokejisté pokračují v boji o vítězství v základní části 2. hokejové ligy. Tentokrát zavítali na led Opavy a ve Slezsku se střetly dva týmy, které měly před zápasem nejlepší aktuální formu z celé skupiny. V dramatické bitvě se sice svěřenci Jozefa Zavadila dostali do vedení gólem Dmitrije Vorobjeva, ale domácí vybojovali nakonec vyrovnávací trefu. Duel pak dospěl až do nájezdů, v nich rozhodl o výhře Šumperka Lukáš Králík.
35.kolo středa 30.1.2019
Hokejový klub Opava s.r.o. - DRACI PARS ŠUMPERK
1:2sn
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 56. Herman (Černý) - 21. Vorobjev (Sedlák, Plášek), rozh. nájezd Králík. Rozhodčí: Škach - Kučera, Blažek. Vyloučení: 4:4, navíc Šindelář (OPA) tr. střílení a Gewiese (SUM) 10 minut vražení. Bez využití. Diváci: 296. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Wanecki – Fědor, Zouhar, Šindelář, Chujac, Štindl, Kocián, Vilinskij – Jaroš, Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Spratek, Wolf, Hartmann, Peterka, Černý, Malina, Hendrych.
Polívka – Mojžíš, Gewiese, Drtil, Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský.