Z cesty na jih Čech si Draci vezou tříbodový suvenýr

Tomáš Ostřanský, sobota 2.2.2019
Druhá liga pádí ke konci základní části a Draci stále hájí osmibodový náskok na čele východní skupiny. Také z utkání v Českých Budějovicích hokejisté Šumperka vydolovali všechny tři body. Domácí však dokázali během prostřední části dvakrát smazat hubené vedení Šumperka a až třetí perioda jasně patřila Drakům. Jisté je po dnešním utkání jedno. Šumperk má jistotu playoff a klíčem ke konečnému prvnímu místu mohou být zejména zbývající tři domácí zápasy.
36.kolo sobota 2.2.2019
HC David Servis České Budějovice - DRACI PARS ŠUMPERK
2:6
(0:1, 2:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 21. Bárta Jan (Vak, Kříž), 40. Bárta Jan (Kříž, Vak) - 12. Gewiese (Pokorný, Vachutka), 37. Sedlák (Vorobjov), 43. Antonov (Haloda M.), 51. Vachutka (Mojžíš, Kuťák), 57. Plášek (Čuřík, Vachutka), 60. Vorobjov (Plášek). Rozhodčí: Hornáček - Kreuzer, Hnát. Vyloučení: 3:6, navíc Kříž (DAS) tr. střílení a Schmidmayer (DAS) 5+OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 162. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:6.
Marek (Němec) - Dudáček, Ferebauer, Radoš, Škopek, Kříž - Schmidmayer, Rolínek, Bárta Jan, Šulčík, Tejko, Kronus, Bárta Jiří, Sumerauer, Vak
Polívka (Haloda O.) - Sedlák, Drtil, Mojžíš, Gewiese, Řezáč, Haloda M. - Vorobjov, Čuřík, Plášek - Vachutka, Kuťák, Pokorný - Hroch, Antonov, Králík - Urban, Romančík, Ostřanský