Ptejte se - Daniel Vrdlovec

Ptejte se jednoho ze členů šumperského kádru, který vybojoval v sezóně 2010/2011 suverénní postup do 1. ligy. Upozorňujeme však, že si ponecháváme právo odstranit vulgární, neetické či opakující se dotazy. Děkujeme za pochopení. Plánovaný termín odpovědí je konec dubna 2011.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.


radim (radim@seznam.cz - kopr) 30.4.2011, 13:39
chtěl bych se zeptat jestli máš přítele? slyšel jsem o tobě že jsi měl poměr s jedním hráčů Nového Jičína..díky uza odpověď Radim

Odpověď:
To jsi četl v Blesku nebo kde? :D Musím Tě zklamat, ale jsem na ženy. Ale díky, pobavil jsi mě velmi dobře :D
Daniel Vrdlovec

fanda(mladý) (luky.horky@seznam.cz - žádný) 27.4.2011, 15:11
AHOJ!!! Dane, myslíš si, že podepíše smlouvu i Adam Červencka a Michal Velecký. Já doufám že jo. díky za odpověď. PS: tým tě potřebuje

Odpověď:
Ahoj, Adam Červenka podepsal, Michal Velecký mám ten dojem podepíše taky :)
Daniel Vrdlovec

David (deicha@seznam.cz - 789 62) 26.4.2011, 20:10
Díky za odpověď určitě to zkusím

David

Odpověď:
Držím ti palce!! Až budeš v NHL, tak si na mě vzpomeň a pošli lístek na zápas :))
Daniel Vrdlovec

dadin (šumperk) 26.4.2011, 15:04
Spíš otázka pro odlehčení. Jak snášíš zkracování svého jména a která z variant Daniel Dan Danek je ti nejméně příjemná?

Odpověď:
Zdravím, zkracování jména mi nějak extra nevadí ani jedno, nemám s tím problém :) většinou mi všichni stejně říkají Vrdla :D
Daniel Vrdlovec

Libor Hudl 22.4.2011, 09:57
Dobrý den, měl bych dotaz spíš do větší minulosti - proč to nevyšlo v pražské Slavii a jestli si vzpomenete na ten svůj gól z juniorské extraligy, co jsem v Šumperku právě za Slávii dával :) Díky a ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den, to je těžké hodnotit, proč to ve Slavii nevyšlo. Myslím, že v juniorce Slavie se mi poměrně dařilo, ale můj problém byl v tom, že A tým byl na tom velmi dobře. A ten rok jsme nedostali z juniorů šanci nikdo. Chodili jsme občas s muži na trénink, ale to bylo bohužel vše. Poté jsem byl poslán do Havlíčkova Brodu kde jsem začal od nuly. Do kádru jsem se probojoval, ovšem nebyl jsem natolik vytěžovaný, abych měl šanci na povolání zpět do Slavie.

Na svůj gól v Šumperku za juniory Slavie si tak trošku pamatuju, myslím, že to byla střela do dolní části branky z mezikruhů, snad se nepletu :)
Daniel Vrdlovec

Trubec (Draci) 19.4.2011, 10:10
Zdravím Dane, mne by zajímalo, který okamžik letošní sezóny ti nejvíce utkvěl v paměti? A taky jsem se chtěl zeptat, jaké byly pocity v Chrudimi, kdy domácí vedli 6:0, ale fanoušci to nezabalili a vy taky ne. A hlavně po skončení druhé třetiny, kdy vás do kabin vyprovázely neskutečný ovace i za toho stavu...

Odpověď:
Zdravím Vás, nejvíce mi utkvěly v paměti asi okamžiky tři. Prvním je můj druhý zápas za Šumperk, při kterém jsem poprvé hrál před domácím publikem, což bylo úžasné. Druhým je ten, kdy mě trenér poslal ve finálovém zápase s Orlovou na samostatný nájezd, což jsem vůbec nečekal :)) A třetí okamžik je určitě barážový zápas doma proti Písku, takový obrat proti prvoligovému týmu, to bylo něco krásného. A ké druhé otázce, to, co se dělo v Chrudimi, to jsem nikdy nezažil a snad ani nikde neviděl. Že fanoušci fandili za takového stavu a ještě takovým stylem bylo něco nevídaného. Za tohle a nejen za to zaslouží velké díky!!
Daniel Vrdlovec

Vinca (Špk(Draci) 18.4.2011, 18:47
Ahoj Dane.
Jak rychle jsi se v kabině adaptoval a kdo z kluků ti nejvíce v začátcích v Dračím angažmá pomáhal?

Odpověď:
Když jsem přestoupil do Šumperku, měl jsem obavy, jak mě kluci v kabině a všichni okolo přijmou. Přece jen jsem přišel do týmu, který suveréně vedl tabulku. Také jsem přišel poměrně pozdě, a tak jsem měl strach jak mě kluci přijmou. Ale v tomhle týmu je tak dobrá parta a charakterově dobří kluci, že mě přijali skvěle. Za to jsem jim moc vděčný. A v úplných začátcích mi pomohli nejvíce asi Adam Červenka a Michal Velecký, které jsem již znal. Také Martin Ambruz, ke kterému mě ubytovali na pokoj.
Daniel Vrdlovec

milan (www.novotnimilan@seznam.cz - sumperk) 18.4.2011, 17:34
Danieli podepsal smlouvu i tomas Drtil diky

Odpověď:
Nezlobte se, ale to zatím nevím.
Daniel Vrdlovec

Jirka (katzer.j@email.cz - Šumperk/Draci) 17.4.2011, 21:44
Jak typuješ MS na Slovensku?Myslíš,že bude placka?Jinak jaký máš ambice ve své hokejové kariéře,jaký by byl sen,čeho by jsi chtěl dosáhnout?

Odpověď:
Tak nároďák na mistrovství nečeká nic lehkého. Jedou tam v poměrně složité roli obhájce titulu a tak budou pod určitým tlakem. Tým si myslím zatím podle nových zpráv vypadá velice slušně, ale bude potřeba velká bojovnost a hlavně štěstí. Při systému MS je to o jednom nepovedeném zápase ve vyřazovacích bojích a je z toho neúspěch. Určitě jim placku přeju, ale bude to velice těžké. A jaké mám ambice? No tak nedělám si velké cíle, teď momentálně to je hrát pravidelně 1. ligu v Šumperku, a pokud se mi někdy podaří nakouknout do extraligy, tak to bude splnění snu.
Daniel Vrdlovec

MARTIN (HC NJ) 17.4.2011, 10:18
Tak jakej je průměr tvého .. :D :D HC NOVÝ JIČÍN OLÉ

Odpověď:
Velice zajímavá několikasmyslná otázka :)) Ale čtu že jsi Martin, tak jedna možnost odpadá. Takže určitě tě zajímá průměr mého bodového zisku v Šumperku na zápas :D :D najdeš ve statistikách.
Daniel Vrdlovec


Další stránky
12>>