Zástupci Oramont system navštívili Draky, Atilla posílá pozdrav!

Zástupci Oramont system navštívili Draky, Atilla posílá pozdrav!

Tomáš Ostřanský, úterý 15.10.2019
V minulém týdnu se neodehrál žádný zápas, ale Draci nezaháleli. Pravda, v pondělí měl celý tým volno, ale od úterý už opět trénovali v plné síle a chystali se na další utkání. V čtvrtek v šatně proběhla příjemná akce ze strany Oramont system, kdy byly klukům prezentovány thajské masti a oleje, které výrazně pomohou v regeneraci.

Zástupci našeho business partnera doporučili klukům do kabiny video vzkaz od Attily Végha. Tomu rovněž zaslal odpověď kapitán týmu Petr Gewiese.

Hlavním úkolem setkání však bylo předat hokejistům thajské krémy a oleje Namman Muay na vyzkoušení. Tyto skvělé pomůcky pro úlevu svalům a kloubům budou šumperskému týmu ku prospěchu a určitě posílí výkony na ledě.

Pan Vít Oravec, jednatel firmy Oramont system dodává: "Jsme zvědaví na poznatky z hokejové šatny a na zkušenosti s účinky produktů u samotných hráčů." V budoucnu určitě přineseme další informace, zda se produkty Namman Muay u hokejistů osvědčili. Pro další informace sledujete Facebookovou stránku thajskamast a www.thajskamast.cz.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
DRACI PARS ŠUMPERK