Úterý 27. října, to bude náš den na webu Hokej.cz

Úterý 27. října, to bude náš den na webu Hokej.cz

Alena Ryšavá, pondělí 26.10.2020
Už jsou to tři týdny, co se zastavily profesionální hokejové soutěže v České republice. Zimní stadiony stále zejí prázdnotou a nikdo netuší, jak dlouho tomu ještě tak bude. V neveselé době pro hokej a sport obecně, si web Hokej.cz připravil projekt, během něhož každý celý den věnuje jednomu týmu z CHANCE ligy. Zítra 27. října, to bude právě náš, Dračí den. A máte se na co těšit! Kromě mnoha rozhovorů, článků a fotografií, bude například součástí i Instagramový live stream s útočníkem Tadeášem Jarošem.

Web Hokej.cz během uplynulých dvou týdnů věnoval každý den jednomu týmu z Tipsport Extraligy. Tento týden nastal čas zabrousit do 2. nejvyšší soutěže, a proto se již dnes na webu známého hokejového portálu objevil soupeř Draků z letošního ročníku CHANCE ligy, HC Slovan Ústí nad Labem.

Úterý 27. října bude ve znamení šumperských hokejistů. A co můžete očekávat? Vše vám samozřejmě neprozradíme, ale rozhodně se můžete těšit na zajímavé rozhovory. Bude také prostor pro něco málo ze šumperské historie. Dále pro milovníky exaktních věd budou připraveny statistiky, které číselně hodnotí dosavadní Dračí výkony. A samozřejmě nebudou chybět fotografie.

Celý šumperský den bude uzavřen live streamovým rozhovorem s útočníkem Tadeášem Jarošem, který budete mít možnost od 19:00 sledovat na oficiálním Instagramu Draků nebo na oficiálním Instagramu CHANCE ligy.

Tadeáše Jaroše budete moci i vy živě vyzpovídat během zítřejšího rozhovoru (Foto: Věra Václavková).