Speciální hasičské dresy jdou do aukce

Speciální hasičské dresy jdou do aukce

Tisková zpráva, středa 6.3.2019
V základní části 2. hokejové ligy se Draci celkem dvakrát střetli s týmem ze Žďáru nad Sázavou. Draci se ve speciální sadě dresů dvakrát pokusili Plameny uhasit, což se bohužel nepovedlo. Teď ale mohou dresy pomáhat tam, kde to bude třeba, jelikož jdou do aukce na portálu www.sportovniaukce.cz.

Od středy 6. března je na aukčním portálu www.sportovniaukce.cz spuštěná dražba kompletní sady hraných i náhradních hasičských dresů. Dražba bude ukončena 13. března v 18:00., do té doby tak mohou zájemci o tyto raritní fanouškovské artefakty bojovat.

Vyvolávací cena jednoho dresu je stanovena na 800,- Kč. „Po odečtení nákladů na výrobu je základní příspěvek na vybraný dobročinný účel 122,- Kč z každého vydraženého dresu. Pevně věřím, že bude o dresy zájem a nakonec bude příspěvek řádově vyšší. Teď v rámci redakce hledáme vhodný projekt, na který konečnou částku věnujeme,“ uvedl organizátor aukce Tomáš Ostřanský.

Všechny hrané dresy jsou opatřeny podpisem hráče, kterému dres patří. Vzhledem k tmavé barvě nepůjde dres případně podepsat všemi hráči. Pokud to bude možné, vydražiteli zprostředkujeme osobní předání dresu jednotlivými hráči.

Konečné vyúčtování aukce bude zveřejněno zde na webových stránkách klubu, stejně jako konečný příjemce vybraného příspěvku.