Představitelé města navštívili kabinu Draků

Představitelé města navštívili kabinu Draků

Klub, čtvrtek 5.12.2019
Nestává se příliš často, aby nejvyšší představitelé města zavítali mezi hokejisty přímo do jejich šatny. V Šumperku je však podpora ze strany města dlouhodobě na vynikající úrovni. Není tak velkým překvapením, že starosta Tomáš Spurný a 1. místostarostka Marta Novotná projevili přání pozdravit tým přímo v jeho zázemí. A tak se také stalo.

Představitelům města byl ředitelem klubu představen klub, aktuální výsledkový stav, statistiky a cíle klubu. „Letošní sezona je opravdu mimořádná, tabulku vedeme o deset bodů, vévodíme všem statistikám, jsme tým, na který chodí nejvíce fanoušků a máme i toho nejlepšího trenéra. Doufám, že tato vítězná vlna nám vydrží a že díky ní si v letošním roce zahrajeme co nejdéle. Jsem rád, že hráči jsou opravdoví profesionálové, a to nejen na kluzišti, ale i na veřejnosti, kde se zapojují do charitativních akcí,“ uvedl v proslovu Vladimír Velčovský.

Pan starosta Draky pozdravil v kabině mužstva, poděkoval za dosavadní vzornou reprezentaci města a popřál hodně úspěšných zápasů ve zbytku sezóny. Dále poděkoval za přístup celého týmu k charitativní akci města pod názvem Strom splněných přání: „Doslova se slzou v oku jsem od pracovnic informačního centra přijal zprávu, že zástupci Draků doslova vyplenili Strom splněných přání, ze kterého si odnesli dvě desítky přáníček. Opravdu mne to dojalo. Za to jsem jim přišel poděkovat".

„Letos hrajete opravdu skvěle o tom svědčí i dominantní postavení v tabulce. Věřím, že máte na to, abyste to dotáhli hodně daleko,“ dodala také místostarostka Marta Novotná. Následná neformální diskuze včetně vzájemně předaných dárků potvrdila pohodovou atmosféru v kabině.

Nejvyšší představitelé města měli rovněž možnost nahlédnout přímo do šatny, posilovny a celkového zázemí klubu. Po společné fotografii pan starosta s 1. místostarostkou museli jít vstříc dalším povinnostem, ještě před tím však paní místostarostka neodolala společné fotografii s gólmanem Markem Peksou.

Draci tak na vlastní kůži poznali, že městu Šumperk není náš klub lhostejný. Lední hokej je v podhůří Jeseníků dominantním sportem a klub i město mají jeden společný cíl, tedy skvělou reprezentaci Šumperka v očích široké hokejové veřejnosti. To se zatím daří a pevně věříme, že to bude platit ještě dlouhou dobu.

×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
DRACI PARS ŠUMPERK