Poslední zápas roku, přijede Písek

Poslední zápas roku, přijede Písek

Tomáš Ostřanský, pátek 21.12.2018
Štědrý den je za dveřmi, Draci ale mají ještě hokejové povinnosti, protože do Šumperka přijede soupeř z Písku. Po zápase proběhne tradiční nadělování, kdy členové fanklubu předají hráčům dárky. Ti snad na oplátku nadělí svým nejvěrnějším fanouškům tříbodový zisk a v tradičně výborné atmosféře si všichni, kdo zavítají na stadion, užijí poslední zápas v roce 2018. Pokud se náhodou nemůžete dostavit osobně, nalaďte si internetovou televizi lifetv.cz, případně textový přenos na www.onlajny.com. Startujeme v sobotu 22.prosince 2018 v 17:00.

Hokejisté Písku nepoznali bodovou radost už tři zápasy v řadě, do Šumperka tedy míří s odhodláním tuto nelichotivou sérii ukončit. Naopak Draci po zaváhání v Kopřivnici našli tříbodový recept na ledě Pelhřimova a určitě nebudou chtít připustit selhání na domácím ledě, kde ztratili body naposledy před měsícem proti Žďáru nad Sázavou.

Písečtí sice sbírají body do tabulky poměrně těžce, nicméně umí být postrachem favoritů. V této sezóně už dokázali přehrát Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod, bojovné Valašské meziříčí, ale také Draky, kteří tedy budou mít další motivaci a touhu po odplatě. Na domácím ledě se navíc po dlouhé době představí uzdravený Daniel Vachutka a navrátilec, který v Rusku vyhrál boj s úředním šimlem, Nikolaj Tolokonnikov.

Pokud budete mít během svátků hlad po hokeji, tak vězte, že dobrá příležitost na utišení přijde 28. prosince, kdy se na zimáku od 17:30 představí Papíroví Draci 1998 proti místním hokejovým legendám.