O pohár RT TORAX: Informace pro fanoušky

O pohár RT TORAX: Informace pro fanoušky

Jaroslav Svoboda, neděle 4.8.2019
Ve dnech 6. až 10. srpna 2019 proběhne na půdě ostravské RT TORAX Arény v Porubě ve Čkalovově ulici turnaj O pohár RT TORAX. Draci v rámci turnaje odehrají hned čtyři zápasy, z toho tři s atraktivními zahraničními soupeři a jeden s hostitelem turnaje, tradičním soupeřem - ostravskou Porubou. Pokud vám v době letního odpočinku od hokeje tzv. vyhládlo a máte chuť spatřit již během tohoto turnaje Draky v akci, přinášíme užitečné informace o prodeji vstupenek, parkovacích místech a další drobnosti.

Vstupenky na jednotlivá utkání

Hokejový klub RT TORAX PORUBA 2011 stanovil na utkání turnaje jednotlivé vstupné ve výši 40 Kč. Vstupenky lze zakoupit online na internetu, přehled jednotlivých utkání i s odkazy přímo na koupi patřičných vstupenek nabízíme níže. Děti do 15 let mají vstupné zdarma, stejně tak osoby ZTP/P s doprovodem i ZTP. Senioři zaplatí za vstupenku 20 Kč, tu však lze pořídit až na pokladně zimního stadionu, v nabídce online prodeje není.

Upozornění: Vstupenky je možné zakupovat kamkoliv na stadion (sektory domácí a hosté) v zápasech s polskými soupeři a s Debrecínem. Pro utkání s Porubou doporučujeme nákup vstupenek do sektoru Hosté, byť v rozpisu turnaje jsou Draci vedeni jako domácí!

Zápasy klubu DRACI ŠUMPERK + odkaz na nákup vstupenek

DRACI ŠUMPERK - Katowice, 6. 8. od 16:00 - vstupenky
Jastrzebie - DRACI ŠUMPERK, 7. 8. od 16:00 - vstupenky
DRACI ŠUMPERK - Poruba, 8. 8. od 19:15 - vstupenky
Debrecín - DRACI ŠUMPERK, 10. 8. od 11:00 - vstupenky

Vstupenky na další zápasy lze zakoupit zde.

Kam s autem?

Pokud se vydáte do Ostravy autem, může být u porubského zimního stadionu problém se zaparkováním. V takovém případě upozorňujeme na různá omezení na přilehlých parkovacích plochách. Pozorně však sledujte dopravní značení, často se jedná o placená stání (s přijatelnou sazbou 5 Kč na hodinu) či o časově omezené stání (v okolí budovy pošty).

V okolí zimního stadionu momentálně nejsou žádná výrazná dopravní omezení.

I na zimním stadionu RT TORAX doporučujeme dodržovat jeho návštěvní řád.

Zpravodajství z turnaje

Ve spolupráci s redakcí webu www.hcporuba.cz se vynasnažíme nabídnout co nejkomplexnější zpravodajství. Na některých utkáních nebudou chybět ani naši redaktoři osobně. Zároveň redaktoři z Poruby chystají online přenosy ze všech utkání na turnaji. Odkazy na zápasy šumperských Draků naleznete zde:

Katowice, 6. 8. 2019 od 16:00 - online
Jastrzebie, 7. 8. 2019 od 16:00 - online
Poruba, 8. 8. 2019 od 19:15 - online
Debrecín, 10. 8. 2019 od 11:00 - online

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice
DRACI PARS ŠUMPERK