Na střídačce byl vynikající duch a věřili jsme, prozradil po obratu Zdeněk MOTÁK

Jaroslav Svoboda, pátek 28.12.2012
Š u m p e r k - Ještě necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny vedly Benátky nad Jizerou v Šumperku 2:0, aby nakonec domů odjížděly jen s jedním bodem za prohru po nájezdech. Draci to, co nedokázali během 57 minut ani jednou, zvládli v závěru dvakrát, nakonec v nájezdech ještě přidali třetí trefu a připsali si druhou výhru za dva body v řadě. „Na střídačce byl vynikající duch, věřili jsme si. Chtěli jsme bojovat do konce zápasu, a to se nám nakonec podařilo,“ chválil si odhodlání mužstva Zdeněk Moták, který prožil vítěznou premiéru na svém ledě. Podobně na tom byl Radim Matuš, který oslnil šumperské publikum výborným výkonem i perfektně zvládnutými nájezdy. „Takovou atmosféru jsem nečekal, prostě super. Nikde jsem zatím takovou nezažil,“ prozradil mládežnický reprezentant. Podívejte se na ohlasy obou mužů v sestřihu LIFETV.