Drakům začala příprava na sezónu

Drakům začala příprava na sezónu

Tomáš Ostřanský, středa 5.5.2021
Draci ví, že letošní sezóna bude velice náročná a nechtějí nic ponechat náhodě. Trenérské duo Janeček-Majer tak mohlo už v prvním májovém týdnu přivítat jedenadvacet hráčů na prahu suché fáze přípravy. Byť z nebe pršely provazy vody, nevybočil úvodní den sezóny ze zaběhnutých pravidel a z velké části se odehrál na futsalovém hřišti u zimního stadionu.

Úderem desáté hodiny si nejprve v kabině vzal slovo šéf Draků Vladimír Velčovský. Přivítal značně obměněný tým a nastínil záludnosti letošního ročníku Chance ligy. V krátkém proslovu dále zmínil, že soupiska není konečná a stále se pracuje na jejím doplnění. Nakonec popřál borcům hodně elánu do tréninkového drilu, který naplno začne od pondělí, neboť první tři dny budou spíše seznamovací.

Venku na "umělce" na něj navázal Martin Janeček. Seznámil Draky s plánem nejbližších dní a základními pravidly, která trenéři požadují v kabině dodržovat. Následně už fouknul do píšťalky a spolu s Lukášem Majerem řídili krátkou tréninkovou jednotku, která kombinovala fotbal s lehkými cvičeními zaměřenými na ruce a nohy.

Hráči, kteří se zapojili do přípravy

Brankáři:
Martin Holík, Vojtěch Mokry

Obránci:
Tomáš Drtil, Ondřej Hrachovský, Ludvík Rutar, Jakub Řezáč, Martin Pěnčík, Marek Viktorin, Štěpán Dudycha, Tomáš Dajčar

Útočníci:
Denis Kindl, Lukáš Žálčík, Daniel Vachutka, Tomáš Vildumetz, Rok Macuh, Daniel Spratek Dávid Kohút, Adam Scheuter, Jakub Horký, Lukáš Kučera, Petr Antoníček