Draci se chystají na domácí finále, vstupné za stovku

Draci se chystají na domácí finále, vstupné za stovku

Klub, pondělí 26.3.2018
Draky čeká v úterý domácí zápas finále, ve kterém budou bojovat o vyrovnání série s favorizovanou Porubou, které podlehli ve vyrovnaném utkání v Ostravě 3:4 v prodloužení. Vstupenka na tohle, případně na veškerá další utkání až do konce sezóny, bude stát 100 Kč. Zápasy bude samozřejmě vysílat šumperská LifeTV na svém youtube kanálu. Další podrobnosti naleznete níže v článku.

Na vrchol sezóny se dá očekávat poměrně vysoká návštěva, klub tedy prosí všechny fanoušky, aby dorazili s patřičným předstihem. Pokladny budou otevřeny hodinu před utkáním. Další možností je využít předprodeje, který bude probíhat v prodejně elektro Hako a Enter, sídlící na pěší zóně (Generála Svobody 42) hned vedle hlavní pošty, a to po celé úterý.

Cena vstupenky je 100 Kč, děti do 130 cm a držitelé průkazky ZTP-P mají utkání zdarma. V platnosti rovněž zůstávají permice a půlpermice. Všechna domácí utkání bude i nadále vysílat místní televize LifeTV. Ředitel klubu Vladimír Velčovský vybízí všechny fanoušky, aby přes zvýšenou cenu dorazili na zimák a podpořili hokejisty bouřlivou atmosférou: „Celou sezónu držíme vstupné nízko, v některých zápasech nám vybrané vstupné nestačilo ani na režii zápasu. Od letošní sezóny jsme velice zvýhodnili permanentní vstupenky, navíc jsme zavedli půlpermice pro ty fanoušky, kteří by v nabitém kalendáři nenašli cestu na potřebný počet zápasů. Jen samotná půlpermice se během playoff zaplatí celá. Tím chci fanoušky přesvědčit, aby kupovali permanentní vstupenky také pro příští sezónu, je to výhodné pro obě strany. Co se finále a případné kvalifikace týká, hokejisté na ledě budou podporu fanoušků potřebovat. Pokud nás tedy podpoříte účastí přímo na stadionu, budeme vám velice zavázáni a předem za podporu děkujeme!“