Ceny vstupného pro nadcházející sezónu

Ceny vstupného pro nadcházející sezónu

Tomáš Ostřanský, úterý 16.7.2019
Je tomu již ve druhé hokejové lize zvykem, že se každým rokem mění systém, počet soupeřů, a tím také zápasů, které týmy odehrají. Letos během základní části Draci odehrají celkem 20 utkání na domácím ledě. Další tři mohou přidat v předkole playoff, kterému se ovšem chtějí vyhnout. Šest domácích zápasů je potom maximální porce v samotném playoff, které se hraje na tři vítězná utkání. Úplné maximum potom znamenají další dva domácí zápasy ve skupině o postup do Chance ligy. Teoretickým maximem je tak 31 domácích zápasů, které by divák mohl v Šumperku navštívit. A jako každý rok bylo třeba stanovit výši vstupného...

Přípravná utkání

 • jednorázové vstupné: 30 Kč
 • Jednorázové vstupenky na přípravná utkání lze zakoupit nejdříve hodinu před začátkem utkání, a to na pokladně č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport).

  Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

  Vstupenka platí na utkání označené na vstupence, nelze ji použít pro vstup na jiná utkání.

  Mistrovská utkání

 • jednorázové vstupné: základní část 70 Kč, předkolo playoff, semifinále playoff 70 Kč, finále playoff a skupina o postup 100 Kč
 • děti do 130 cm zdarma
 • ZTP-P zdarma
 • Jednorázové vstupenky na soutěžní utkání lze zakoupit přímo na stadionu, nejdříve hodinu před začátkem mistrovského utkání, a to na pokladnách č. 1 (u parkoviště před hotelem Sport) a pokladně č. 2 (od tribuny fotbalového stadionu). Výjimkou jsou riziková utkání, kde jsou bližší informace o otevření pokladen i dostupnosti vstupenek aktualizovány prostřednictvím oficiálních webových stránek klubu.

  Majitel vstupenky dává svým zakoupením souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku.

 • permanentní vstupenka na všechna mistrovská utkání klubu: 1000 Kč
 • Prodej permanentních vstupenek bude probíhat během přípravných a soutěžních utkání na pokladnách.

  Celosezónní permanentní vstupenka je platná po celou dobu sezóny, tedy od prvního domácího mistrovského utkání až do posledního, včetně nadstavbových částí, play-off a zápasů o postup do Chance ligy. Zakoupením vstupenky dává divák souhlas s dodržováním návštěvního řádu zimního stadionu. Zároveň je povinen mít vstupenku neustále u sebe. V případě reklamačního konání je potřeba předložit nepoškozenou vstupenku. Permanentní vstupenky lze zakoupit na pokladně zimního stadionu během domácích přípravných a mistrovských zápasů.

  ×
  Odehrané v 17:00 | Muži
  HC Stadion Litoměřice
  DRACI PARS ŠUMPERK