Redakce Draků slaví úspěchy v rámci každoročních cen společnosti eSports

Redakce Draků slaví úspěchy v rámci každoročních cen společnosti eSports

Klub, neděle 2.7.2017
Poslední dozvuk sezóny 2016/2017 je za námi. O víkendu na přelomu června a července proběhl na Vysočině každoroční meeting společnosti eSports.cz, s. r. o., která kromě našeho oficiálního webu spravuje stránky i drtivé většiny dalších hokejových klubů, zvláště v extralize a WSM lize. Společnost také nabízí fanouškům sportu servis v podobě serveru onlajny.com a do jejího portfolia spadají rovněž další projekty, namátkou například servery nhl.cz či tenisovysvet.cz. Šumperská redakce pak uspěla při vyhlašování každoročních cen společnosti Zlatý Gregor, dobrý dojem zanechala i na vloženém fotbalovém turnaji redakcí.

Šumperský web na začátku sezóny 2016/2017 přišel s novým vzhledem, Draci pak v 2. lize odehráli solidní sezónu, kterou završili napínavou, bohužel výsledkově neúspěšnou semifinálovou sérií s Porubou.

Během celého ročníku se redakce snažila nabízet co nejaktuálnější a nejpestřejší informace z dění v klubu i v soutěži. Po neúspěšném předchozím sestupovém ročníku chtěl klub bavit své věrné fanoušky nejen na ledě, ale také v ostatních oblastech.

Změnu přístupu ocenila společnost eSports.cz v rámci kategorie Skokan roku, kdy jsou vyhlašovány redakce, které během sezóny zaznamenaly největší progres proti té uplynulé. Šumperská parta redaktorů skončila v anketě na fantastickém druhém místě, hned za extraligovou redakcí pražské Sparty.

Stopu u vedení společnosti pak zanechali také jednotlivci naší redakce. Právě z řadových redaktorů jednotlivých klubových serverů vybírá společnost eSports.cz novináře, kteří se následně vydávají na zahraniční mise, aby z jednotlivých mezinárodních akcí připravovali zpravodajství nejen pro server onlajny.com, ale i pro další zpravodajské kanály.

V sezóně 2017/2018 tak bude muset šumperská redakce dvakrát během hokejového ročníku oželet služeb dvou svých stěžejních jedinců. Martin Schwarz se totiž vydá jako redaktor na Švédské hokejové hry, Dominika Mihailescu pak čeká účast na Karjala Cupu. Oběma dlouholetým členům naší organizace gratulujeme.